Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 827 чланака - 827 до 840 (од 853 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #11654 Reply
    Mrvica
    Гост

Molim vas za odgovor.
    Drugi dan menstruacije sam imala ne zaštićen odnos, dečko je ejakulirao u meni. istog dana sam popila tabletu i narednih 5 dana sam imala obilno krvarenje, da li postoji mogućnost trudnoće
    Hvala

#11679 Reply
    Dragana
    Гост

Prošle nedelje u četvrtak imala sam odnose nisam koristila zaštitu ujutru oko 12 h popila sam eskapelu prošlog meseca sam imala ciklus 2 maja ovaj mesec nisam dobila da li mogu tako da zatrudnim i ako sam popila ujutru eskapelu

#11680 Reply
    Dragana
    Гост

Imala sam prošle nedelje odnose nisam koristila zaštitu ujutru oko 12 h popila sam eskapelu prošlog meseca imala sam ciklus na početku meseca ovaj mesec nisam dobila da li je eskapela delovala kako to da saznam

#11684 Reply
    Isidora Tornjanski
    Учесник

Postovani. Imala sam seksualni odos sa decko tri dana pred menstruaciju. Medjutim on je ejakulirao u mene i jako smo zabtinuti. Otisla sam u ponedeljak u apoteku da uzmem tabletu dan posle, posto u nedelju ni jedna apoteka nije radila. U ponedeljak sam je popila. Da li je moguce da me sto posto zastiti escapelle tableta od nezeljene trudnoce i koliko je normalno da mi kasni posle te tablete, trebala sam da dobijem 02.06. a jos nisam.Inace,menstruaciju dobijam na svakih 30 ili 31 dan. Srdacan pozdrav.

• Овај одговор је промењен 5 months, 4 weeks раније од стране Isidora Tornjanski.
    #11686 Reply
    Isidora Tornjanski
    Учесник

Postovani. Imala sam seksualni odnos sa deckom tri dana pred mestruaciju,odnosno 31.05, i on je ejakulirao u mene. Oboje smo zabrinuti. U ponedeljak 01.06. sam otisla u apoteku i uzela sam dan posle posto ni jedna nije radila u nedelju. U ponedeljak sam popila escapelle tabletu. Inace, trebala sam da dobijem 02.06.Menstruciju dobijam na svakih 30 ili 31 dan. Da li ce tableta delovati i ako je nisam uzela u roku od 24 sata i koliko je normalno da mi kasni posle popijene tablete? Hvala u napred na odgovoru i srdacan pozdrav.

#11791 Reply
    Marjana Ilic
    Гост

Imala sam odnose bez kondoma i partner je svrsio malo u mene,zadnju menstruaciju sam imala 30.05 a posle odnosa posle 48h sam popila escapelle i nemam promena,da li ima mogucnosti da zatrudnim ili ne?

#11792 Reply
    Marjana Ilic
    Гост

Imala sam odnose bez kondoma i partner je svrsio malo u mene,zadnju menstruaciju sam imala 30.05 a posle odnosa posle 48h sam popila escapelle,seksualni odnos je bio 13.06 i nemam promena,da li ima mogucnosti da zatrudnim ili ne

#11802 Reply
    Mila
    Гост

14. juna sam imala nezasticen polni odnos oko 23 uvece. Escapelle tabletu sam popila sledeci dan tek u 19 uvece. Nista mi nije bilo i osecala sam se normalno. 14. juna kada se sve desilo mi je bio 2.dan ovulacije i plasim se da li je moguce da tableta nije delovala. Iako sam citala da Escapelle pilule sprecavaju i usadjivanje oplodjene celije u matericu da li molim vas mozete da mi kazete da li je je moguce da pilula nije delovala ili ipak jeste. Treba da dobijem tek za 14 dana. Hvala.

#11858 Reply
    Titinka
    Гост

Pijem logest vec 12 dana, da li smem i ima li potrebe da popijem escapell zbog ejakulacije tokom odnosa?

#11904 Reply
    Maki
    Гост

Poštovani,
    3 dana, pre redovne menstruacije, imala sam nezasticen odnos, sa ejakulacijom unutra, 2 puta. Nakod 24h sam popila Escapelle. Sada, 7.je dan kako mi kasni ciklus. Hocete mi, molim vas, reci, kolika je mogucnost da sam ostala u drugom stanju? I koliku bi tacnost dao beta test ukoliko ga uradim nakon 8 dana kasnjenja ciklusa? Ciklus imam na 30-32 dana.
    Hvala veliko.
    Srdacan pozdrav!

#11975 Reply
    Sandra
    Гост

Popila sam pilulu za dan posle 2 dana nakon odnosa na koji sumnjam, 7 dana pre ocekivane menstruacije, kasni mi 4 dana, da li je moguce da kasni zbog hormona koje pilula sadrzi ili je u pitanju nezeljena trudnoca? Hvala 😊

#11985 Reply
    Zorica
    Гост

Dobijam menstruaciju na 23dan, dali je ovulacija ranije od trinestog dana, imala sam odnos 8. dana i 13. nezasticen, tog trinestog sam popila tabletu za dan posle. Dali postiji mogucnost da sam pre toga ostala trudna?

#12128 Reply
    Mance
    Гост

Poz,devojka i ja smo imali odnose sinoc,ja sam ga izvadio i primjetio sam da je vlazan,dok sam izlazio iz sobe nakon par sekundi od prekida poceo sam svrsavati,(izvinite na izrazu),nakon mozda pola sata devojka je popila tabletu dan posle i nako 2-3 sata imala je braonkasto krvarenje,da napomenem imali smo odnose 6 dana nakon zavrsetka menstruacije,da li krvarenje znaci da tableta djeluje?

#12153 Reply
    Таmara
    Гост

Sa deckom smo imali nezaštićeni seksualni odnos i nije doslo do ejakulacije.Da li je potrebno imati nekog razloga za brigu i sta raditi?

Гледање 827 чланака - 827 до 840 (од 853 укупно)
Одговор на: Одговор #11791 на Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button