Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 841 чланка - 841 до 844 (од 844 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #12158 Reply
    Mala12345
    Гост

Dobar dan, u velikoj sam zabludi, naime imala sam odnos sa deckom sa kondomom. Kada je zavrsio hteo je da ga izvadi ali je skliznuo i istao u meni. Mi smo to izvadili ali nismo sigurni da li je nesto sperme ostalo u meni. Ciklus mi traje 24 dana. Zadnju menstruaciju sam imala od 18.06. Do 22.06. Ovo se desilo 01.07.sto znaci da sam bila plodna Tabletu za dan posle sam popila nakon 1h. Interesuje me da li treba da brinem… sto se tice tabletu od kako sam popila boleo me nekada stomak. Sledecu menstruaciju treba da dobijem 14.07. Molim Vas odgovorite mi..

#12215 Reply
    AS
    Гост

Imala sam nezasticeni odnos u ponedeljak i videla sam kada je ejakulirao(van mene) ali me je posle toga jako boleo stomak, primetila sam sirasto beli iscedak posle toga , bol je prestao.U petak 10.7 sam opet imala nezasticeni odnos i iako sam videla da je van mene zavrsio opet sam se uplasila, kada sam ga pitala rekao mi je ovim recima “ne znam mozda samo malo ali popij tabletu za dan posle za svaki slucaj”.Jutros sam se probudila sa ostrim bolom u stomaku sada je vec prestao, dq li da uzimam tabletu i kolika je sansa da sam trudna hitno mi treba odgovor a ne mogu da idem kod ginekologa i nista slicno jer mama nije upucena ni y sta od ovoga, pritom treva da dobijem tek na kraju m3seca.

#12404 Reply
    Milica M
    Гост

Uzela sam escapelle pilulu dva sata nakon rizicnog odnosa. Posle 3 dana sam dobila krvarenje koje je trajalo krace nego inace. Zanima me kako sada racunam kada je sledece krvarenje? Od datuma redovne menstruacije ili od datuma kada sam dobila krvarenje usled dejstva pilule? Veliko hvala

#12524 Reply
    Pekica
    Гост

Postovani..
    11.7. sam imala menstruaciju i trajala je kao i uvek regularno 7dana..(dobijam na 30/31dan)dva dana nakon toga(19.7.) sam imala nezasticene odnose..posle rizicnog odnosa nekih 24h (20.7.)popila sam pilulu..imala sam jake ali kratke bolove(kao predmenstrualne) u donjem delu stomaka..to je proslo posle par sati..zatim se desava sledeca stvar..primećujem krvarenje na gacicama 29.7.nije obimno ali je tu..pri tome u toku noci pre krvarenja osećam napetost i mučninu po nekoj računici to mi je dan ovulacije..E sad sta se desava jel to krvarenje normalno kada da očekujem sl menstruaciju da li sam mozda trudna(znam da su Sanse minimalne)
    Srdačan pozdrav

Гледање 841 чланка - 841 до 844 (од 844 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button