Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 804 одговора, има 96 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Ivana 1 седмица, 5 дана раније.

Гледање 85 чланака - 85 до 98 (од 805 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2972 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je da se ciklus poremeti nakon što popijete Escapelle. Ukoliko ne dobijete pravu menstruaciju, uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon što ste je popili.

#2973 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon što je uzela tabletu.

#2975 Одговор

Tina

Postovani,
    Uzeta je tableta nakon 4h od odnosa,a posle 6h od uzimanja tablete,pojavilo se povracanje,doduse samo jednom.Moguce da mi je i zeludac blokirao tada,pa me zanima, da li je tim povracanjem i dejstvo tablete ponisteno?
    Da li prethodno uzeta casa alkohola (vina) moze uticati na njeno dejstvo? Po uputstvu tablete,ne moze.Hvala unapred.

#2976 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je da bude malo smanjeno dejstvo. U svakom slučaju uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon što ste popili tabletu ukoliko ne dobijete menstruaciju.

#3050 Одговор

Ksenija

Pozdrav,popila sam tabletu Eskapele,ciklus mi je kasnio 6 dana,danas je prvi dan ciklusa i sve je regularno(bolovi i krvarenje kao i uvek),da li postoji mogucnost trudnoce?
    Posle koliko od odnosa,NAJKRACE moze da se uradi test na trudnocu putem krvi?

#3063 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Mala verovatnoća. Najranije možete uradite betaHCG iz krvi 2 nedelje nakon odnosa.

#3093 Одговор

Dijana

Zdravo,1.decembra sam imala nezasticen odnos i decko nije svrsio u mene mada zbog straha ipak sam popila tabletu 18 sati nakon ondosa,nisam povracala,nisam imala mucinine samo promene raspolozenja. Prosla menatruacija mi je bila od 19.11. do 24.11. Pocrla sam bolove da osecam kao kad treba da dobijem pa me zabrinjava zasto ovako rano jer sledeca menstracija treba da bude 19.12. Inace,prvi put sam pila tabletu.

#3094 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je da se to desi od tablete. Ukoliko sumnjate na trudnoću uradite betaHCG iz krvi najranije 2 nedelje nakon odnosa (posle 15. decembra).

#3095 Одговор

Dijana

Evo,danas sam videla braon iscedak i ne znam da li je menstuacija ili samo je ovo privremeno pa cu tek da dobijem pravu menstuaciju 19.

#3098 Одговор

Dijana

Stvatno sam u panici,ne znam da li je normalno da imam ovo blago krvarenje nakon 7 dana od popijene pilule,decko nije svrsio u mene ali popila sam radi predostrožnosti a i tad mi nisu bili blodni dani,ovolucija mi je bila juce 6.decembra a tabletu sam popila 2.decembra sledeca menstruacije treba da bude 19.decembra. HITNO

#3102 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Dijana, već sam odgovorio na Vaše pitanje. Moguće je da se javi zbog tablete.

#3116 Одговор

Djina

Da li je normalno nakon uzimanja tablete da menstruaciju dobijem 7 dana nakon tablete i 11 dana pre od ocekivane menstruacije?

#3118 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je. Ipak uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon uzimanja pilule.

#3131 Одговор

slobodanka

treba da dobijem 20 decembra 2016 decko je 8 svrsio u mene da li da popijem tabletu za dan posle

Гледање 85 чланака - 85 до 98 (од 805 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,