Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 804 одговора, има 96 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Ivana 1 седмица, 5 дана раније.

Гледање 99 чланака - 99 до 112 (од 805 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3132 Одговор

slobodanka

poslednju menstruaciju sam imala 21 novembra 8 decembra sam imala nezasticen odnos i decko je svrsio u mene a sledecu menstruaciju 20 decembra bi trebala da dobijem da li da popijem tabletu za dan posle

#3133 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ukoliko ne želite trudoću – trebalo bi.

#3207 Одговор

Mara

Postovani,
    Imala sam nezasticen odnos jutros u 5:00h i partner je svrsio(izvinjavam se na izrazu) u mene.U 15:30 sam popila eskapelle tabletu..Medjutim u 19:00 istog dana doslo je do jos jednog ne zasticenog odnosa sa istim zavrsetkom..Da li postoji mogucnost da ostanem trudna?

#3208 Одговор

Bogdan

Imao sam zasticen odnos sa devojkom, medjutim doslo je do pucanja kondoma samo tren pre nego sto je trebalo da svrsim (izvinite zbog izraza). Veci deo tecnosti sam izbacio napolju, ali nismo bili sigurni da li je ipak nesto ostalo u njoj. Istusirala se je odmah (sto bas ne znam od kakve pomoci moze da bude) i popila tabletu nakon 20-ak minuta, pritom nije osecala nikakvu mucninu. Nije u plodnim danima i treba da dobije 17.12. Zanima me koje su sanse za trudnocu? Hvala unapred.

#3209 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@mara Mala verovatnoća postoji. Ukoliko ne dobijete menstruaciju na vreme, uradite test na trudnoću za 2 nedelje.

• Овај одговор је промењен 2 године, 11 месеци раније од стране  dr Djordje Petkovic.
    #3210 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@Bogdan Šansa postoji. Ukoliko ne dobije menstruaciju na vreme, uradite test na trudnoću najranije za 2 nedelje.

• Овај одговор је промењен 2 године, 11 месеци раније од стране  dr Djordje Petkovic.
    #3243 Одговор

Aleksandra

Postovani, posto trenutno nisam u prilici otici ginekologu, zeljela bih Vas pitati sledece: menstruaciju proslu sam dobila 04.11 na prvi dan menstruacije sam imala rizican odnos, 05.11 ujutru sam popila escapelle pilulu, i moja menstruacija je traja od 04.11 do 12.11, produzila se jako, pretpostavljam zbog pilule.. Sledeca menstruacija se ocekivala 02.12, ali je jos nema, nit imam osecaja da cu dobiti.. Radila sam 3 testa za teudnocu, negativna su, nemam nikakve simptome.. Jedino me boli na dnu stomaka i sa leve i sa desne strane..

#3246 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Trebalo bi da je sve u redu. Ukoliko Vam bude kasnila menstruacija ipak uradite test na trudnoću.

#3334 Одговор

Stefan Djuric

Srdacan pozdrav,molio bih za sto brzi odgovor jer sam u panici.
    Naime devojka i ja smo ima zastices ondos(sa kondomom) medjutim on je pukao,nakon 27-8 sati ona je popila tableticu,8 dana nakon toga imala je ciklus u trajanju od 3 dana,nakon toga se nismo videli dve nedelje i u naletu strasti i mojim gubitkom poverenja u kondome u toku jednog dana imali smo 8-12 ne zasticenih odnosa pri cemu sam ja siguran da nisam niti jednom svrsio u matericu,sada joj kasni ciklus 4 dana,da li imamo razloga za paniku? Hvala unapred.

#3336 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovani, postoji šansa za trudnoćom. Uradite betaHCG iz krvi za 2 nedelje kako bi proverili da li je u pitanju trudnoća ili ne.

#3338 Одговор

Stefan Djuric

Hvala na brzom odgovoru,a recite me gde se to moze uraditi i koliko kosta ta usluga? Imajte u obziru da smo oboje maloletni.

#3342 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Radi se u bilo kojoj laboratoriji, za cenu ćete morati da se raspitate tamo.

#3343 Одговор

Milena

Polila sam Escapelle tabletu ali sam pokusala bez vode pa mi se pola rastvorilo u ustima jer nije mogla odmah da sklizne kroz grlo a ostalo sam progutala ali malo teze , zatim sam se trudila da dosta pljuvacke progutam da bi mi sve nakraju uslo u organizam pa me zanima da li ce imati dejstva iako sam tako na malo glup nacin progutala?

#3345 Одговор

Emmily
    Учесник

Imala sam menstruaciju 2.novembra, 6.novembra sam imala nezaštićen odnos, a već posle 30 sati popila tabletu. Narednu menstruacije sam dobila 17.novembra i od tada više nisam dobila. Inače ciklus mi je uvek redovan 23 dana +-1 ili 2. Znači kasni mi 9 dana, uradila sam test tri puta i negativan je. Da li je moguće da je neki poremećaj ili je trudnoća pa je rano za pokazivanje????

Гледање 99 чланака - 99 до 112 (од 805 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,