Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 800 одговора, има 95 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Sanja 2 дана, 17 сати раније.

Гледање 113 чланака - 113 до 126 (од 801 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3346 Одговор

Emmily
    Учесник

Imala sam menstruaciju 2.novembra, 6. sam imala nezaštićen odnos, a već posle 30 sati popila tabletu. Narednu menstruaciju sam dobila 17.novembra i od tada više nisam dobila. Inače ciklus mi je uvek redovan 23 dana +-1 ili 2. Znači kasni mi 9 dana, uradila sam test tri puta i negativan je. Da li je moguće da je neki poremećaj ili je trudnoća pa je rano za pokazivanje????

#3348 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Najverovatnije nije trudnoća. Javite se ginekologu.

#3350 Одговор

Milena

Molim vas da mi ako nije problem odgovorite na prethodno pitanje,a imam jos jedno. Imala sam na drugi dan ovulacije odnos i decko je malo svrsio (izvinjavam se na izrazu) u mene. Popila sam escapelle pilulu posle 13 ipo sati ali mi se pola razlozilo u usta a pola sam progutala jer sam je pokusala popiti bez vode pa sam sa pljuvackom pokusavala sve sto mi se razlozila u usta da progutam i verovatno i jesam ali me interesuje da li ce imati efekta bez obzira na to i da li je manje efikasna jer je bio dan ovulacije kad je doslo do odnosa

#3351 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Milena, moguće je da će imati manje efekta. Uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon što ste popili tabletu – ukoliko ne dobijete redovan menstrualni ciklus.

#3352 Одговор

Milena

Moguce je da nece imati efekta zato sto sam je pogresno popila ili zato sto mi je bio plodan dan? To se desilo 15 dana pred sledecu menstruaciju znaci 17tog decembra a u menstrualnom kalendaru mi pise da mi je tad bio plodan dan-visoka mogucnos trudnoce.

#3355 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je da će imati manje efekta (ne mora da znači). Pilula za dan posle nije 100% pouzdana.

#3357 Одговор

Emmily
    Учесник

Hvala na odgovoru, juče ujutru sam uradila betahcg i u toku istog dana dobila, ali samo malo i svetlo.Rezultat testa je 0,10 . Imam oskudno krvarenje i bol u stomaku i ledjima nekoliko dana.

#3358 Одговор

Ljilja

Pozdrav,prvi dan poslednje menstruacije mi je bio 30.11.2016,da li mozete da mi kazete kad su mi ne plodni a kad plodni dani? I jos,ako mozete da mi objasnite kako to da izracunam?

#3359 Одговор

Nina

Poštovani,zanima me da li u toku neplodnih dana može da se zatrudni?

#3360 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@Ljilja Poštovana Ljiljo, pročitajte na našem sajtu kako se izračunavaju plodni dani na sledećem linku: PLODNI DANI.

@nina – moguće je.

#3363 Одговор

Ivana

Dobar dan, htela sam da potrazim pomoc od Vas. Imala sam sa deckom odnose 6. novembra. Kondom je imao malu rupicu pri vrhu i nije svrsio unutra. Ja sam za svaki slucaj 12 sati posle toga uzela pilulu za dan posle, posle toga sam imala redovan ciklus. Nismo imali odnose posle i sada mi kasni vec 8 dana, trebala sam da dobijem 13. Decembra. Vec 5 dana me bole jajnici i grudi kao da treba da dobijem i nista jos. Da li ima sanse da sam trudna i otprilike kada bih trebala da dobijem?

#3365 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Postoji šansa da ste trudni. Uradite test na trudnoću.

#3367 Одговор

Ivana

Hvala sto ste odgovorili
    Ali ja nisam od tad povracala a nije mi bilo ni lose no svakako cu sutra uraditi test

#3368 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Srećno!

Гледање 113 чланака - 113 до 126 (од 801 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,