Ginekologija - Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Ginekologija

Почетак Forum Ginekologija Ginekologija

Ова тема садржи 7 одговора, има 5 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 месец, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5755 Одговор

Tamara Nedeljkovic
    Учесник

Zravo,imam jedan problem,posle odnosa imam jake bolove u dodjem delu stomaka,probadajuce ostre bolove,koji traju i dva sata nakon toga pa cak nekad i do sledeceg dana,inace imam zavaljenu matericu,da li mozete da mi kazete o cemu se otprilike radi?
    Hvala unapred

#5756 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Tamara,

zbog bolova potrebno je da se javite ginekologu.

#5874 Одговор

Majce Rjistic
    Учесник

Postovani,doktore. Nakon seksa mi svrbi vagina nikad mi se ovako desilo da mi dole svrbi. Da li je normalno? Odgovorite mi!

#5885 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovna,

javite se ginekologu na pregled kako bi se utvrdilo o čemu se radi.

#6124 Одговор

Ivana2306
    Учесник

Da li osoba koja ima herpes na usni moze da zarazi partnera tokom oralnog seksa ?

#6125 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Ivana, teoretski je moguće.

#6205 Одговор

Milica

Postovani,

Vec 7-8 godina imam mozaik na grlicu materice, papa je sve do ove godine bio 2 grupa, tako da sam ja po savetu lekara samo redovno dolazila na kontrolu. Pre par dana s obzirom da sam imala los rezultat papa testa – IIIa ASCUS,doktorka mi je uradila biopsiju i termokauterizaciju. Da li je moguce da je nesto ozbiljnije u pitanju i ako je papa sve do skoro bio dobar,s obzirom da vucem taj mozaik godinama?
    Takodje me zanima koji bi mogao da bude uzrok loseg papa testa, s obzirom da su mi vaginalni i cervikalni brisevi u redu, a negativna sam na ureaplazmu, mikoplazmu, hlamidiju i hpv virus.
    Mnogo sam uplasena, ne mogu da docekam rezultate biopsije, bila bih Vam zahvalna na odgovoru

#6217 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovna Milice,

potrebno je da sačekate rezultate biopsije kako bi se videlo o čemu se radi.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
Одговор на: Ginekologija
Ваши подаци:

,