Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Gljivicna infekcija

Почетак Forum Ginekologija Gljivicna infekcija

Ова тема садржи 8 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Snežana 2 седмице, 3 дана раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 9 (од 9 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #6350 Одговор

tijanaaaa
    Учесник

Postovani,sklona sam gljivicnoj infekciji,javlja se uglavnom pre ili posle menstruacije srecom ne svakog meseca. Trenutno koristim Canesten 3 vaginalnu kremu sa aplikatorima kao sto mi je prepisano i pomaze mi jer nikad nemam preteran svrab. Zanima me da li smem da kada ovo prodje koristim neke probiotske vaginalete ili kremu kao preventivu, koliko cesto i koje biste mi preporucili? Hvala!

#6352 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Tijana,
    pitajte u apoteci, oni će Vam preporučiti.

#6462 Одговор

Dani De
    Учесник

Postovani,

u martu mesecu sam isla na redovni ginekoloski pregled. Svi nalazi su bili u redu, medjutim i tada sam se pozalila dr na vaginalni sekret koji je obilniji nego inace i ima cudan miris. U pitanju je bila bakterijska vaginoza i terapija je bila anilin i orvazil. Nakon terapije je sve bilo ok, ali ne zadugo. Odradila sam sve laboratorijske analize gde je pronadjena candida (u maloj kolicini) i tada mi je prepisan makmiror. Zavrsila sam i sa tom terapijom, sve je bilo u redu, medjutim opet mi se pojavio sekret neprijatnog mirisa.

Recite mi koje analize da odradim pa da dodjem kod Vas na pregled?

Unapred hvala.

#6476 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana,

uradite ponovo briseve i javite se na pregled.

#8940 Одговор

Snežana

Do sad sam koristila gynofort vaginalnu kremu,dva puta odkako mi je nađena kandida.Da li ima neka druga krema koja je slična njoj,da mi možete preporučiti,kao preventivu?
    Hvala unapred

#8955 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Snežana,

ovim putem nemamo prava prepisivati terapiju.

#9017 Одговор

Snežana

Koliko često se sme korititi gynofort krema?

#9159 Одговор

Snežana

A koliko često gynophilus vaginalete?

#9251 Одговор

Snežana

Da li će Kanazol kapsule delovati ako se uveče popiju sa malo zakašnjenja-15 min?

Гледање 1 чланака - 1 до 9 (од 9 укупно)
Одговор на: Gljivicna infekcija
Ваши подаци:

Call Now Button
,