Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Gljivicna infekcija

Почетак Forum Ginekologija Gljivicna infekcija

Ова тема садржи 3 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #6350 Одговор

tijanaaaa
    Учесник

Postovani,sklona sam gljivicnoj infekciji,javlja se uglavnom pre ili posle menstruacije srecom ne svakog meseca. Trenutno koristim Canesten 3 vaginalnu kremu sa aplikatorima kao sto mi je prepisano i pomaze mi jer nikad nemam preteran svrab. Zanima me da li smem da kada ovo prodje koristim neke probiotske vaginalete ili kremu kao preventivu, koliko cesto i koje biste mi preporucili? Hvala!

#6352 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Tijana,
    pitajte u apoteci, oni će Vam preporučiti.

#6462 Одговор

Dani De
    Учесник

Postovani,

u martu mesecu sam isla na redovni ginekoloski pregled. Svi nalazi su bili u redu, medjutim i tada sam se pozalila dr na vaginalni sekret koji je obilniji nego inace i ima cudan miris. U pitanju je bila bakterijska vaginoza i terapija je bila anilin i orvazil. Nakon terapije je sve bilo ok, ali ne zadugo. Odradila sam sve laboratorijske analize gde je pronadjena candida (u maloj kolicini) i tada mi je prepisan makmiror. Zavrsila sam i sa tom terapijom, sve je bilo u redu, medjutim opet mi se pojavio sekret neprijatnog mirisa.

Recite mi koje analize da odradim pa da dodjem kod Vas na pregled?

Unapred hvala.

#6476 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana,

uradite ponovo briseve i javite se na pregled.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Gljivicna infekcija
Ваши подаци:

,