Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Hitno mi treba misljenje i savet..

Почетак Forum Ginekologija Hitno mi treba misljenje i savet..

Означено: 

Ова тема садржи 6 одговора, има 5 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Verica Petrovic 2 дана, 11 сати раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8996 Одговор

Kristina Petrovic
    Учесник

Imam jedan problem i ne mogu da ga resim vec godinu dana.. decko i ja smo imali sve normalno odnose i posle toga verovatno se nismo navlazili i meni je dole nesto puklo, kao mala ranica, medjutim ja sam to barem ja tako mislim zalecila jer kad pokusamo ne boli me to, ali unutar imam kao neku ranicu koja je mnogo tanka i odatle mi krene krv i sve se stegnem jer me zaboli kad pokusamo, stavljala sam jod onaj za unutrasnje rane ali nije pomoogao,i da bila sam kod ginekologa i to dva puta prvi put za to i on mi je stavio jod i to je to, posle 3-4 meseca nesto zbog jajnika i rekla sam mu da mi to jos nije proslo i on je samo rekao pa kako to mora da prodje i tu je stavio tacku, inace sve sa menstruacijom mi je okej, ta ranica me ne pece ovako kad piskim, niti kad dobijem da me svrbi nesto, samo ona eto tu je i upropastava mi zivot, izgubila sam i samopouzdanje zbog toga… sta mi predlazete??? Hvala puno unapred..

#9076 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Kristina,

potrebno je da se javite na pregled kako bi se utvrdilo o čemu se radi.

#9118 Одговор

Jelena Sekulic
    Учесник

Imam bebu od osam meseci koja sisa dva puta dnevno, ujutru i uvece. Zbog putovanjaa zelela bih da odlozim ciklus. Da li smem da uzmem primalut nor?

#9186 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Ne.

#9554 Одговор

Jana30
    Учесник

Poštovani,
    Imam 38 god. ovo mi je dešava prvi put, pre 6 dana počela sam da pijem logest, inače dobijam na 28-30 dana i redovna mi je već 5 godina od kako sam se porodila sve se stabolizovalo nisam imala ciste a inače imam policistične jajnike. 2.-3. dan je baš obilna ostale dane se razvlači čak i do 8.dana braonkasto, uvek je u ciklusu čisto crvena krv sa po malo ugrušaka 3.dan. Ranije sam imala nesnosivo bolne cikluse od porođaja samo popijem brufen preventivno prvi dan. Da se vratim na logest, pročitala sam da može da se desi ako se počne sa tabletama prvi put od prvog dana ciklusa, da krvarenje bude obilnije i produženo. Kao što rekoh 6. dan mi je i nemam konstantno krvarenje ali je čista crvena krv koja krene pa onda stanenema po par sari i opet. Stomam me ne boli sem malih grčeva i mučnine ali moram da napomenem da moje kolege imaju stomačni virus a izgleda i ja, jer imam retku stolicu, da li i to može da bude i jedan od uzročnika ili je ipak logest? Logest sam pila prošle godine da pomerim ciklus i sve je bilo uredu, zato sam ga i sad uzela kao kontracepciju. Izbegavam da odem kod ginekologa dok mi ne stignu rezultati stolice (u petak) da ne bih zarazila neku trudnicu u domu zdravlja. Da li da se odmah javim privatno gin. za ultra zvuk i savet ili da sačekam još koji dan, ili da prekinem logest ali to bi tek značilo da mi se produžava ciklus za koji dan? Mislim pretpostavljam da i 6.dan ciklusa je ciklis i može da bude krvarenja ali opet da proverim, kao devojka mi je trajalo svih 7 dana.
    Unapred hvala i pozdrav.

#9700 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Jana,

moguće je da bude ciklus.

#9837 Одговор

Verica Petrovic
    Учесник

Dobar dan i postovanje,
    Imam pitanje vezano za krvarenje van ciklusa.Nakon 10 dana od prestanka ciklusa pojavila se rozicasta krv na ana papiru samo kad se brisem…otisal sam na more i to je nastavilo tako…s tim da nzkad bude tamnija nekad svetlija krv…osecam i bolove u donjem delu stomaka i ledjima kao.kad imam normalnu menstruaciju..Ne znam o cemu se radi jer mi sz prvi put desava i jako sam uplasena…hvala

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
Одговор на: Hitno mi treba misljenje i savet..
Ваши подаци:

Call Now Button
,