Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

hlamidija/urea/miko

Почетак Forum Ginekologija hlamidija/urea/miko

Ова тема садржи 7 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 5 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3970 Одговор

smaracica
    Учесник

postovani, kako sam sa jednim partnerom vise od 7 godina i nismo menjali partnere ni ja ni on, ako sam radila test na ove bakterije i nemam, da li to znaci da nema ni on vrlo bverovatno ili mora da se proverava. takodje, on ima eserihiju u ejakulatau a ja nemam, da li se ta bakterija prenosi tako ili ne.

#3977 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana, vrlo verovatno da ih ni partner nema. Ešerihija koli ne spada u seksualno prenosive mikroorganizme mada postoje sojevi koji se mogu preneti seksualnim putem (što kod Vas vrlo verovatno da nije slučaj s obzirom da ih nemate u brisu).

#4017 Одговор

Anja

Postovani doktore,treba mi savet jer sam jako zabrinuta.Vec duze vreme osecam peckanje kad mokrim,bolove u ledjima,jak miris urina.Uradjeni su svi brisevi(hlamidija,mikoplazma,ureaplazma,cb,vb),urin i urinokultura,sve analize su u redu,osim ureaplazme koja je izolovana u kocentraciji 10 na 5 stepen.Dr mi je prepisao dovicin 2×1 tokom 10 dana po antibiogramu.I nakon terapije ja imam simptome,peckanje,zarenje,jak miris urina.Kad citam po internetu ljudi uopste nemaju nikakve simptome a kod mene su jako izrazeni.Kako je to moguce?Partner pije th ,isto dovicin 2×1 u toku 10 dana, nemamo odnose.Da li je ova koncentracija velika i da li se zato teze leci? Da li bih mogla da uradim kontrolni bris pre 4 nedelje od th, proslo je 4 dana od th a ja vec osecam simptome?
    Unapred zahvalna.

#4027 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Dok ste pod terapijom ne možete dati ponovne briseve. Preporučujem da se konsultujete i sa urologom.

#4029 Одговор

Anja

Th sam zavtsila u subotu, da li mogu da ponovim 2 nedelje nakon…da li smatrate da je uroloski problem?Ja sam zbunjena jer ljudi nemaju jake simptome…a mene dosta pece,jak miris urina a sve je u redu,urinokultura,urin…

#4048 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Možete. Ne bi bilo loše isključiti i urološki problem u Vašem slučaju.

#4219 Одговор

Ana

Ja sam imala ureaplazmu do 10000 ,da li to znaci i da je partner ima sigurno ili postoji mogucnost da je nema?

#4225 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Postoji i mogućnost da nema (trebalo bi i on da uradi bris).

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
Одговор на: hlamidija/urea/miko
Ваши подаци:

,