Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

HPV kod muskaraca

Почетак Forum Ginekologija HPV kod muskaraca

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 4 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3924 Одговор

Dado
    Participant

Pozdrav, imao sam nezasticen sex sa devojkom dok je imala kondilome, nazalost nije znala da ih ima, a ginekolog joj nije rekao na vreme. Zanima me kako da zakazem pregled kod vas, na fb stranici su mi rekli da trebam urologu zbog toga, a ne ginkologu. Zeleo bih da zakazem pregled kod vas, da utvrdim da li ja to zaista imam i kako da se lecim?

#3933 Одговор

Poštovani, da bi se lečili prvo je potrebno da imate vidljive kondilome kao znak da Vam je prenesen virus. Uradite inspekciju genitalnog predela ukoliko Vam se učini da imate neke promene (kao male bradavice) – pozovite broj ordinacije i zakazite pregled. Moguće je i da ih uopšte nemate. Pozdrav!

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: HPV kod muskaraca
Ваши подаци:

,