Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija Izostanak menstruacije

Означено: 

Ова тема садржи 7 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #6731 Одговор

Biljana Stojković
    Учесник

Poštovani, zadnju menstruaciju sam imala 21. avgusta, do tada uredno svaki mesec. U aprilu sam imala spontani pobačaj u trećem mesecu, missed abortion. Do trudnoće sam imala neredovne cikluse. Radila sam test na trudnoću pre par dana, bio je negativan, uradila sam Betu Hcg pre tri dana, vrednosti su 1.1. Još uvek ne dobijam, povremeno imam osećaj kao kad treba da dobijem, ali to traje jedan dan i prestaje. Pomalo imam i bolove u grudima.
    Unapred hvala na odgovoru.

#6810 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Biljana,

zbog vaših tegoba potrebno je da se javite ginekologu kako bi se utvrdio uzrok.

#6836 Одговор

Sani

Ppstovani,moj problem je sledeci
    Zadnju menstruaciju sam imala 18.9
    Ciklusi su mi uglavnom redovni (27-31) ali se desavalo pre vise od pola godine i do 38. Ja sam sada trebala dobiti 17.10 ali ni traga ni glasa od menst. Imam simptome i osecaj da cu svakog trenutka dobiti i nista vec danima. Ono sto mi je cudno jeste sto su mi bradavice osetljive i jako bole na dodir sto mi se u pms-u nikad nije desavalo!I u zadnjih nedelju dana stalno trckaram do wc-a na manju nuzdu.Imam problem sa zatvorom i gasovima.Ono sto mi je jos cudnije od pre 2-3 dana je pocela sa mi trni desna noga,tj potkolenica,list.I ne znam da li to ima veze sa tim.Test za trudnocu sam radila posle 2 dana kasnjenja i bio je negativan. Da li ipak postoje sanse da je trudnoca u pitanju s obzirom da nisam dobila a simptomi su tu? Inace radimo na tome. I da vaginali sekret mlecno beli je prisutan.

#6846 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Sani,

ponovite test na trudnoću i javite se ginekologu.

#6858 Одговор

Maja

Postovani poslednju menstruaciju sam imala 5.09. Sada mi kasni 18 dana. Inace mi ciklusi traju 30-33 dana. !4 dan kasnjenja sam radila test(babyrapid) ali uvece i bio je negativan.. Imam beli sekret.. POnekad imam osecaj da sam dobila ali nista.. Takodje pre par dana su pocele grudi da me bole na dodir.. NIkakve simptome nemam.. Nakon 7 dana kasnjenja imala sam neki pritisak i islo mi se non stop u wc, odem da piskim i prodje 5 min meni se opet ide, ali pila sam cajeve i to me je ubrzo prestalo..

#6879 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Majo,

ponovite test na trudnoću i javite se ginkologu.

#6896 Одговор

Ana Stankovic
    Учесник

Dobro vece. Menstruacija mi kasni 6 dana.. 16.10 sam imala ne zasticeni odnos (nije svrsio unutra) trebala sam da dobijem 20.10 tog jos nista. Radila sam testove 25 tog pokazali su negativno. Imam bol u jajnicima.. malo sam prehladjena. Da li imam razlog da se plasim da nije mozda trudnoca ?

• Овај одговор је промењен 2 месеци, 3 седмице раније од стране  Ana Stankovic.
    #6909 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Ana, ukoliko sumnjate na trudnoću – uradite betaHCG iz krvi.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
Одговор на: Izostanak menstruacije
Ваши подаци:

,