Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije

Ова тема садржи 70 одговора, има 23 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Jovana 2 дана, 14 сати раније.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 71 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2845 Одговор

Meli
    Учесник

Postovani,
    imam 18 godina.Zadnju menstruaciju sam imala 18.08.odnos 22.08(ciklus je jos trajao) 12.09 i 19.09.Sada je 16.10,al jos nista nema,pojavi mi se neki predznaci,al nista(inace menstruacija mi je bila i prije neredovna,ali nikad ovako)Radila sam 2 testa(zadni 10.10.) ali oba su negativna.Bila sam prehledjna,radila nalaze,koji pokazuju da imam dosta upale i bakterija.Da li postoji mogucnost trudnoce ?

#2846 Одговор

marina89
    Учесник

Postovani, poslednja menstruacija mi je bila 13. septembra. Radila sami test za kucnu upotrebu, negativan je. I test betaHcg, vrednost je bila <1, sto ce znaciti negativan. Inace imam uredne cikluse, na 28 dana. Sta moze biti uzrok kasnjenja, ne pijem nikakve lekove. Hvala

#2851 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@meli i @marina89 – javite se ginekologu kako bi se ustanovio razlog izostanka menstruacije.

#3059 Одговор

KetiS
    Учесник

Poštovani,
    Menstruacija mi kasni 5 dana. Trećeg dana sam uradila beta hcg iz krvi koji je bio <0.100. Ovog meseca su mi izostali standardni pms simptomi, ali neprestano osećam mučninu (kojoj ne znam povod) i jake bolove u predelu levog ili desnog jajnika, kako kad. Prošlog meseca sam imala upalu mokraćnih kanala, da li menstruacija može od toga da kasni. Trenutno nisam u mogućnosti da odem kod ginekologa na uz, pa me zanima da li je beta hcg iz krv 100% pouzdan i da li je prerano rađen tj da li se može isključiti trudnoća?
    Hvala unapred
    Pozdrav

#3062 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ponovite betaHCG za nekoliko dana.

#4224 Одговор

mira

Postovani, imam pcos i kasni mi menstruacija 2meseca.Pila sam orgametril 5 dana,3×1,od kraja terapije proslo je 10dana a jos uvek nisam dobila. Nisam imala odnose,pa znam da nisam trudna.Sta da radis? Da li da nastavim sa orgametrilom?

#4228 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Miro, javite se ginekologu kako bi se uradio ultrazvučni pregled male karlice.

#4350 Одговор

tijanaaaa
    Учесник

Postovanje. Imala sam nezasticen odnos 3.6.2017. ali sam gotovo sigurna da nisam u drugom stanju. 6.6.2017.sam imala blago krvarenje braonkaste boje i nakon toga nista. A to se desilo 9-10 dana pre nego sto je trebala da pocne sledeca menstruacija. Dakle trebala je da se pojavi oko 16.6. medjutim jos je nema. Sta bi moglo biti u pitanju? Jako sam zabrinuta. Hvala unapred

#4355 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@tijanaaaa – uradite test na trudnoću i javite se ginekologu.

#5064 Одговор

Petra

Ciklus mi kasni 9 dana,pre 3 dana sam radila test za trudnocu bio je negativan. Na pauzi sam sa jazzom mesec dana,cekam ciklus da bi zapocela ponovo.
    Medjutim,dan kada je bila ovulacija osetila sam neki bol u predelu desnog jajnika,bol je trajao dan,dva u prekidima,medjutim javio se sinoc. Da li je to obican sada menstrualni bol? Da li sam trudna? I zasto me boli i zasto mi kasni skoro 10 dana?

#5065 Одговор

Petra

Pritom imala sam zasticene odnose sa momkom,ali ja bas i ne verujem kondomima 😕

#5076 Одговор

Gocca
    Учесник

Pozdrav! Poslednju menstruaciju imala sam 28.10., nezasticen odnos sam imala 17.11.Trebala sam dobiti 25.11. ali nisam jos uvek… danas sam primetila rozikast sekret.Da li postoji mogucnost da sam trudna? Hvala unapred

#5093 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@petra – Poštovana ukoliko sumnjate na trudnoću ponovite test. Ukoliko se bolovi nastave – javite se ginekologu.

@gocca – Šansa postoji. Uradite betaHCG iz krvi.

#5117 Одговор

Jelena

Postovani jedno pitanje. Kasni mi menstruacija, trebala sam dobijem sada 21.12. ali nisam, nije sigurno u pitanju trudnoca, nisam imala odnose, moje pitanje je koliko treba cekati pre nego da se javim ginekologu?

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 71 укупно)
Одговор на: izostanak menstruacije
Ваши подаци:

Call Now Button
,