Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije

Ова тема садржи 70 одговора, има 23 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Jovana 2 дана, 15 сати раније.

Гледање 43 чланака - 43 до 56 (од 71 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5894 Одговор

Marija

Poštovani,
    Imala sam rizican odnos 26. 2., jutro posle sam popila escapelle pilulu. To je bio period ovulacije po mojoj evidenciji. Nisam imala nikakve nuspojave ili simptome. Naredna menstruacija usledila je 13.3 (relativno na vreme), a naredna nesto ranije, sto je malo neobicno 8.4.
    Uglavnom imam redovne cikluse +-3 dana, ali uglavnom sasvim redovno.
    Sada mi menstruacija kasni vec 10 dana i prilicno sam zabrinuta, s vremena na vreme imam povremeni bol u donjem delu stomaka i simptome pmsa, ali samo povremeno.
    Da li je moguce da sam trudna? Ili je pilula poremetila tek treci ciklus nakon uzimanja. Da li da sacekam jos ili da se obratim ginekologu?
    Pozdrav i hvala unapred na odgovoru.

#5898 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Marija,

odgovorili smo Vam u drugoj temi.

#5906 Одговор

NataB
    Учесник

Poštovani, da li možete protumačiti dijagnozu PCO.Mtg postamenorrhoeam. Hvala

#5912 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Policistični jajnici. Stanje posle menstrualnog krvarenja.

#8815 Одговор

Kristina

Imala sam ciklus 1.4.2019. A nezasticeni odnos 19.4.2019.Kasni mi 9 dana,a radila sam betu hcg 6.5.2019.I bio je 1.5.Otisla sam kod doktorke i rekla je da je negativan a jos nisam dobila.Ne bih smela ponovo da abortiram jer imala sam prekid nezeljenje trudnoce 26.2.2019.Ne znam sta da radim.Temperaturu nemam,nista me ne boli.Samo malo hladnocu osetim.Nemam ni mucnine,nista.Ne znam sta da radim

#8818 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Kristina,

ponovite betaHCG za nekoliko dana ukoliko ne dobijete ciklus.

#9097 Одговор

Emily

Postovani,
    Poslednja mens je bila 17.04. . Ovog meseca je trebala da bude 16.05. , medjutim vec 8 dana mi kasni.
    Pet dana posle ocekivane sam radila test, a zatim i osmi dan i oba su bila negativna. Danas 24.05. sam primetila kapljicu zuckastog iscedka iz bradavice dva puta ( grudi su mi teze, vece, ali ne i bolne ).
    Zanima me sta taj iscedak moze biti i da li je moguca trudnoca i ako su mi oba testa negativna?
    Unapred zahvalna

#9188 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovna Emily,

ukoliko i dalje sumnjate na trudnoću – uradite betaHCG iz krvi.

#9606 Одговор

Marija

kasni mi menstruacija vec 5 dana zadnji odnos sa deckom sam imala 25.6. I bio je ne zasticen aa sto posto nije ejakulirao u meni… Dali da sacekam jos koji dan i da napravim test?

#9703 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Uradite test.

#9763 Одговор

Strahinja

Pozdrav, zanima me, kasni mi menstruacija 2 meseca, test uradjen, negativan, e sad mene zanima, mogu li ja ostati trudna sada iako mi je ciklus poceo pre skoro 60 dana, da li je moguce da ovulacija se desi tako daleko od pocetka ciklusa?! Hvala

#9816 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Malo verovatno.

#9859 Одговор

Lucija

prvi put sam dobila pre 3 godine, tačnije 4.2.2016. i od tada sam imala samo 3-4 puta. nisam se nešto uzrujavala oko toga jer nisam imala nikakve odnose a i govorili su mi da prvi put menstruacija nije redovna. da li je to neki poremećaj hormona ili šta je? hvala

#9903 Одговор

Uf

Postovani imala sam 3 puta odnose i svaki je bio zasticen. Decko je vodio racuna i stalno se prao pre i posle odnosa. Maksimalno smo vodili paznju i ako je zasticen odnos bio sva 4 puta.
    Problem je jer u maju sam imala 23. A u junu mi je poranilo 4 dana i dobila sam 19. Sto je jako cudno jer nikad mi nije toliko ranilo. A ovog meseca kasni mi vec je 25. A ja jos nisam dobila. Imala sam osecaj neko vreme kao da cu da dobijem ali nista i dalje imam osecaj boli me stomak malo. Problem je u tome sto smo maksimalno vodili racuna i stvarno ne sumnjam u mog partnera on se takvih stvari plasi i zato brine da ne ostanem u drugom stanju jos neko vreme. Da li postoji mogunost i ako smo bodili zasticen seks i on je vodio racuna o higijeni da li postoji mogucnost da sam nekako osala u drugom stanju iz razloga jer mi kasni 6 dana? Ciklus mi je oko 30 dana dva manje dva vise nekad i traje 6 dana menstruacija.

Гледање 43 чланака - 43 до 56 (од 71 укупно)
Одговор на: izostanak menstruacije
Ваши подаци:

Call Now Button
,