Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije

Ова тема садржи 72 одговора, има 23 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Stanislavka 1 месец, 3 седмице раније.

Гледање 57 чланака - 57 до 70 (од 73 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9926 Одговор

Дејан Мирић
    Учесник

Poštovani meni i curi je skliznio kondo to se desilo 15.7 i posle 5 sati je popila pilulu ellone trebala je dobiti 22.7 po kalendaru sada joj već kasni 5 dana dali je to normalno ili je tableta ipak nije delovala

#9949 Одговор

Milica

Zdravo,

Imam izostanak menstruacije skoro 30 dana (poslednja je bila 5.juna).

Mnogo nezaštićenih odnosa, ali i urađena dva testa (u različitim periodima) i oba su bila negativna.

Nemam nikakve simptome (jedino malo nadut stomak),grudi nisu bolne, nisam pila nikakve lekove…

Ranije je ciklus bio takav da je dva meseca bio u redu (na vreme) a onda treći preskoči, međutim poslednjih 7,8 meseci to se dovelo u red i ciklus je bio svakog meseca.

Koji može da bude razlog izostanka?

Hvala unapred na odgovoru,

Milica, 26

#9950 Одговор

Dijana

Postovani, da li je menstriacija ukoliko koristim pilule za kontracepciju siguran znak da nije doslo do trudnoce?

#9964 Одговор

Rebeka

Imam pune 43 godine I redovne cikluse na 28’dana, ponekad dva tri dana pre ili posle. Dva porodjaja bez problema. Menstruacija mi kasni vec 9 dana, jucer sam radila test I negativan je. Ne osecam nikakve simptome kao u trudnoci. Rizican odnos je bio 21.dan ciklusa. Da li je mogucnost trudnoce realna ili je to perid menopauze poceo?

#10075 Одговор

Božana Vučenović
    Учесник

Imam jedno pitanje imam 17. godina i nisam dobila 3 meseca da li imam razloga da brinem??Inace nikad nisam imala odnos tako da nemam razlog da mislim da je trudnoća.A prvu menstruaciju sam dobila 2016.u julu.

#10080 Одговор

stana filipovic
    Учесник

Poštovani,
    Imala sam redovnu menstruaciju sve do oktobra 2017. Godine, te godine sam počela da pijem Roacutan tablete (dermatolog mi je prepisao zbog bubuljica na licu). Koristila sam ih 4 meseca. Prvi mesec sam dobila na vreme da bi mi već od sledećeg meseca menstruacija počela kasniti i po 25 dana. I to je sve trajalo do maja 2018. godine. U 2019.godini ni jedan mesec nisam dobila na vreme. Dobila sam u 22.05. i onda tek 13. jula (krvarenja trajalo 3 dana i nije bila čista krv već je bila braon boje). Radila sam test za trudnoću 3x i uvek je bio negativan. Sada mi opet kasni, imam
    česte odnose (nezaštićene). Da li česti odnosi mogu biti uzrok?

#10081 Одговор

stana filipovic
    Учесник

Inače imam 18 godina, prvi put sam dobila 13.12.2013.

#10085 Одговор

Svetlana

Dobar dan…8 jula sam imala ciklus..sledeci sam trebala imati 7mog..ciklus mi je na 30 dana…i evo jos uvek nista..trudnoca nije. E sad me zanima dali je zena plodna i ako nema ciklus mesec dana?

#10086 Одговор

Svetlana Dulanović
    Учесник

Dobar dan, zabrinuta sam za cerku kojoj je 16 godina i vec 4 godine ima menstruaciju, s tim sto joj ciklus nije ustaljen jos uvek…desavalo se da dobije 16. dana ciklusa, cesto 21. dana….zadnjih 6 meseci ciklus traje oko 23-30 dana s tim sto nekada izmedju ciklusa ima braon iscedak…jos jedna stvar – ves joj jako zaudara na ustajalu mokracu, pije dovoljno tecnosti. Radili smo bris na bakterije i gljivice, urinokulturu, sve je negativno, radjen je ultrazvuk , sve je u redu, hormoni su u redu…sta znaci taj braon iscedak, bojim se jako, jos nije imala odnose,ne mozemo odraditi kolposkopiju a u mojoj porodici je majka imala rak vagine, ja sam nedavno imala VAIN 1.
    Hvala na odgovoru

#10088 Одговор

Svetlana

Dobar dan, zabrinuta sam za cerku kojoj je 16 godina i vec 4 godine ima menstruaciju, s tim sto joj ciklus nije ustaljen jos uvek…desavalo se da dobije 16. dana ciklusa, cesto 21. dana….zadnjih 6 meseci ciklus traje oko 23-30 dana s tim sto nekada izmedju ciklusa ima braon iscedak…jos jedna stvar – ves joj jako zaudara na ustajalu mokracu,a pije dovoljno tecnosti. Radili smo bris na bakterije i gljivice, urinokulturu, sve je negativno, radjen je ultrazvuk , sve je u redu, hormoni su u redu…sta znaci taj braon iscedak, bojim se jako, jos nije imala odnose,ne mozemo odraditi kolposkopiju a u mojoj porodici je majka imala rak vagine, ja sam nedavno imala VAIN 1.
    Hvala na odgovoru

#10094 Одговор

glorija vukovic
    Учесник

Postovani,
    Menstruacija mi kasni 3 nedelje, imala sam jedan nezasticen odnos ali posle njega sam dobila i trajao je ciklus 3 dana. Radila sam nekoliko testova i svi su negativni i beta test isto negativan. Ponekad me boli stomak i muka mi je ali nista neuobicajeno. Nemam stalan ciklus i prije mi je kasnilo ali nikad ovoliko dugo. Ima li sanse za trudnocu ako ne koji je uzrok ovoga?

#10130 Одговор

Sanja

Htela sam da vas pitam trebala sam da dobijem 6 avgusta a dobila sam 16 avgusta a trajalo mi je dva dana i to bukvalno nista… Da li to znaci da je trudnoca… Ako mozete odgovorite mi odmah molim vas… Hvala unapred… HVALA UNAPRED JOS JEDNOM LJUDI

#10170 Одговор

jelena

Dobro vece. Imala sam menstruaciju 10 jula trajala 3 dana. avgust ceo mesec nisam dobila radila sam 3 testa za 7 dana oni su mi pokazali jednu crvenu drugu bledu crrtu radila beta hcg 0.100 s1ssta to znaci

#10231 Одговор

Jasminka
    Учесник

Zdravo,imam 19godina,nikad nemam redovne menstruacije i poslednju sam dobila pre 3 meseca.Pocinjem da brinem jer 3 meseca je ipak previse zanima me sta bi moglo da bude uzrok s’obzirom na to da nikad nisam imala odnos.

Гледање 57 чланака - 57 до 70 (од 73 укупно)
Одговор на: izostanak menstruacije
Ваши подаци:

Call Now Button
,