Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije

Означено: 

Гледање 71 чланака - 71 до 84 (од 104 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10256 Reply
    Jovana
    Учесник

Zdravo, menstruacija mi kasni vec 5dana radila sam test ali je bio negativan, vec duze vreme pokusavam da ostanem trudna, ali ne uspeva, inace menstruacija mi tacna u dan, da li da ponovim za neki dan opet test?

#10282 Reply
    Sladjana
    Гост

Postovani imala sam kiretazu zbog smrti ploda posle par dana sam imala rekiretazu takodje nije odradjeno kako treba uz terapije to je organizam nekako izbacio od prve kiretaze sam imala ne moguce bolove u stomaku koji su trajali svo vreme ciklusa nije bili vise od mesec dana javila se dr.pogledala me i dala primolut nor da se izazove ciklus tada mi se vec stvorila cista u materici ali su bolovi bili prejaki te su me hospitalizovali posle 3 dana sam prokrvarila ali bolovi su tu tako su me otpustili kuci i sve je to trajalo evo vec 33 dana ja nisam dobila ciklus i bol je tu konstantni javila se dr.uradili beta hcg iz krvi manji je od o.5 i sta da radim sada
    unapred hvala

#10312 Reply
    Stanislavka
    Гост

Kasni mi menstruacija od prosle godine ,u februaru nijesam dobila, ni u julu,imam 46 godina.Ovaj mjesec mi kasni,a imam simptome kao da cu dobiti,pogotovu kad sam u lezecem polozaju.

#10613 Reply
    Ivana Strbac
    Учесник

Poštovani,
    Imam skoro 18 godina uvek mi je bio redovan ciklus međutim primetila sam da mi kasni već nedelju dana. Znam da nisam trudna jer sam nevina.

#10830 Reply
    Jelena
    Гост

Dobar dan postovani,
    Poslednji ciklus sam imala 13.12.2019 ,ciklusi su redovni. Uglavnom traju 27-28 dana,ali prema app Kalendar Menstruacije prosecno trajanje ciklusa je 33dana (verovatno gledano mesecima unazad). U vreme praznika sam bila cesce seksualno aktivna,ali mislim da smo dovoljno pazili. Predidjeno vreme kada bih trebala da dobijem bio je 10.01. Posto jos uvek nisam dobila,juce (14.01.)sam radila test za trudnocu i bio je negativan. Nikad nisam imala ovoliko kasnjenje,da li da sacekam par dana pa da ponovim test ili da se javim ginekologu.
    Srdacan pozdrav

#10871 Reply
    MAJA
    Гост

Menstruacija mi kasni 8 dana.poslednju menstruaciju sam imala 20.tog decembra..a poslednji nezasticen odnos 7 januara ..menstruaciju sam trebala dobiti 16 tog januara. Radila sam test na trudnocu pre 3 dana ..negativan je.Da li postoji mogucnost da sam trudna?

#10888 Reply
    Mirela
    Гост

Poštovani, poslednja minstruacija je bila u novembru, ciklusi su inače neredovni i dešavalo se i ranije da se ovako nešto dogodi nakon čega se menstruacija pojavljivala bez terapije. Mala je mogućnost za trudnoću, ali postoji. Ako nije trudnoća da li postoji veliki razlog za brigu. Osećam napetost i bol u grudima poslednjih dana.

#10967 Reply
    Nebitno
    Гост

Dobro vece, kasni 18 dana.. Nemam mucnine, apsolutno nista, jel moze neko da mi kaze da li je i nekom toliko kasnilo? Nisam radila test..

#10990 Reply
    Bojana
    Гост

Postovani,
    Imam 34 godine, menstruacije uvek na 28 dana, cak sta vise 27mi u 19h ili 28mi dan u 11h. I to je godinama tako. Pre 7-8 god sam pila kontracepciju, i 3 dana posle popijene kutije bih dobila. Prosli mesec pocnem opet sa pilulama, preporucen mi je Yasmin, zbog upale sinusa istovremeno sam pila i Levox, mozda mi se 2-3 puta pojavio svetlo braon sekret, po jednu-dve tackice. U periodu kada sam trebala da dobijem posle popijene kutije, pojavio se braon iscedak koji je bio jako jako oskudan, i trajao neka 2- 3 dana, poznajuci svoj organizam to ne mogu nazvati menstruacijom. Uradila sam test nedelju dana kasnije, negativan. Imala sam par kasnjenja oko sat-dva sa popijenom pilulom. Zanima me mogucnost trudnoce, poremecaj hormona i sanse za trudnocom odmah posle svega navedenog (imala sam nezasticen odnos nedelju dana posle tog iscetka)
    Hvala Vam na strpljenju i odgovoru.
    Sve najlepse
    Bojana

#10995 Reply
    Marija
    Гост

Poštovani, menstruacija mi kasni već 7 dana. Primećujem bolne grudi,ali ne kao i pre sto se dešavalo,nego onako kao da su punije,stomak mi je naduven u donjem delu,imam jutarnje mučnine,a bude i preko dana,i izraženu želju za hranom a i smeta mi određena hrana,a ponajviše kafa. Radila sam test međutim negativan je. Menstruacija mi je redovna od prošle godine tačno u dan dobijem. Imala sam ne zaštićene odnose,jer radimo na bebi. Šta dalje raditi? Hvala Vam unapred

#11020 Reply
    Olivija Cvetkovska
    Учесник

Postovani imala sam zadnju menstruaciju 18 01 kazni mi vec 13 dana radila sam test negativan dali eobuce da sam trudna a da je test pokazao negativan rezultat hvala

#11215 Reply
    dragana
    Гост

Postovani, poslednju menstruaciju imala sam 27. februara, nakon toga 21. marta imala sam odnos ali preko donjeg vesa haha, menstruacije su mi neredovne 28-30 dana, jos nisam dobila, da li treba da brinem? Imam bolove u stomaku poslednja dva dana, ali nikako da dobijem.

#11222 Reply
    Branislava Cekovic
    Гост

Postovanje,
    Molim Vas ako mozete nekako da mi pomognete.
    Ciklus mi kasni 30 dana.
    Pre 15 dana sam radila test i bio je negativan, juce sam ponovila test od drugoh proizvodjaca i opet je bio negativan.
    Nemam neke bolove, osim sto povremeno osecam blagi bol i donjem delu stomaka, ponekad mi je muka i bolne grudi.
    Posavetujte me sta da uradim dalje i da li je pametno sa cekam da vandredno stanje prodje.
    Hvala unaped

#11251 Reply
    Maja
    Гост

Postovani,
    Pre 10 Dana zavrsila Sam terapiju orgametrilom.Menstruacije jos uvek nema.Imala Sam odnose da deckom,Ali su svi bili zasticeni.

Гледање 71 чланака - 71 до 84 (од 104 укупно)
Одговор на: izostanak menstruacije
Ваши подаци:

Call Now Button