Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije

Означено: 

Гледање 85 чланака - 85 до 98 (од 106 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #11252 Reply
    Maja
    Гост

Postovani
    Pre 10 Dana Sam zavrsila terapiju orgametrilom koji Sam pila zbog policisticnih jajnika.Menstruacije jos uvek nema.Svi odnosu bili su zasticeni.

#11283 Reply
    Milena
    Гост

Poštovani, porodila sam se u Septembru mesecu, a ciklus ponovo dobila Novembru. Pre trudnoce dobijala sam ciklus na 28 dana, a nakon obnove u Novembru, imala sam jos 3 puta, i sada u Martu mi je izostao ciklus, jer kasni vec 19 dana. Radila sam test, negativan je. Zbog ove situacije ne znam kako otici kod Ginekologa, u Januaru mi je papa test bio uredan. Osecam nadutost. Hvala Vam na odgovoru.

#11453 Reply
    Predrag Jovic
    Учесник

Dobar dan!
    Imam problem.
    Naime mojoj devojci kasni vec 15 dana.
    Nikada joj menstruacija nije tačna. Uvek joj kasni par dana, ali je ovo prvi put da joj ovoliko kasni. Poslednju je imala 22. Marta i ceo April nije dobila i dosao je i Maj i jos nije dobila.
    Ceo Mart smo se svadjali i dosta je plakala i veoma se nervirala do sredine Aprila. Da li je moguce da joj kasni menstruacija zbog stresa?
    I imali smo odnose, uvek prvi put krenemo bez kondoma i onda ga kasnije stavim, iskreno mislim da nisam svrsio u nju. I da kazem da u Martu nismo imali odnose 3 nedelje. A u Aprilu smo imali bas dosta odnosa bukvalno svakog dana po par puta s tim da posle prvog puta uvek odmah stavim kodnom. Da li je moguce da kasni i zbog povecanog broja odnosa posle kratke pauze? Jos se plasi da radi test jer ima 17 godina. Zamolio bih Vas da mi odgovorite u sto kracem roku. Hvala Vam unapred.

#11495 Reply
    Tamra
    Гост

Postovani.
    Pila sam MICROGYNON 30, 4 mjeseca prestala sam da ih pijem na svoju ruku. Sad kad sam trebala da imam menstruaciju kasni mi 3 dana. Da li je to normalno ili da se javim svom ginekologu?

#11667 Reply
    Hores Ana
    Гост

Postovanje,dobar dan ovako desio mi se izostanak menstruacije u decembru i sad ponovo proslog meseca,znaci pet meseci sam imala manje vise normalno e sad bolesna sam imam fibrozu pluca,pijem dosta lekova i na kiseoniku sam,imala sam dva pobacaja i jednu kiretazu sto sam morala posto sam zatrudnela 2015 a vec sam bila bolesna i pila lekove.Sad neznam jel ovo mozda za moje stanje manje vise normalno ili da idem ginekologu i da napomenem imam podeljenu matericu na dva dela..hvala unapred🙂

#11668 Reply
    Hores Ana
    Гост

Postovanje,dobar dan ovako desio mi se izostanak menstruacije u decembru i sad ponovo proslog meseca,znaci pet meseci sam imala manje vise normalno e sad bolesna sam imam fibrozu pluca,pijem dosta lekova i na kiseoniku sam,imala sam dva pobacaja i jednu kiretazu sto sam morala posto sam zatrudnela 2015 a vec sam bila bolesna i pila lekove.Sad neznam jel ovo mozda za moje stanje manje vise normalno ili da idem ginekologu i da napomenem imam podeljenu matericu na dva dela..hvala unapred🙂

#11796 Reply
    Mirjana Bozic
    Учесник

Postovani. 2.06 sam imala transfer, betu radila 15.06,iznosi 0,1.pila utrogestan i prestala na dan vadjenja bete. Menstruacije nema jos.Pitanje kada treba da je ocekujem. Inace dobijam redovno na 26 dan. Hvala

#12140 Reply
    Joky
    Гост

Postovani kasni mi 13 dana uradela sam test bio je negativan i ponovo sam odradela isto je pokazalo uzimala sam najeftinije trakice test. Ustini nemam nikakve signale trudnoce sem sto malo cesce mokrim i bole me ledja i ponekad imam mucninu. To je sve sto sam neobicno primetila. Uglavnom imam na 34 dana desavalo mi se i ranine da kasni ali poslednjih godinu dana sam imala redovni ciklus. Interesuje me da li kucni test moze biti negativan iako je dva puta ponovlnen?

#12247 Reply
    Iki
    Гост

Poštovani,
    Kasni mi menstruacija, evo danas je 8. Dan kako kasni. Nisam imala odnose. Bila aam izložena stresu na fakultetu i nisam redovno ni spavala, a takodje sam prethodnog meseca radila epilaciju intimne regije medicinskim laserom. Plaši me ovo jer mi se nije dešavalo, obično uvek dobijem na vreme. Da li možete da mi kažete štacda radim?

#12369 Reply
    Tatjana Subicin
    Учесник

Postovani,imama 38g menstruacija mi kasni mesec ipo dana,uradila sam test koji je negativam. Neznam sta da radim,imam neki osecaj bola u desnom jajniku i nelagoda osecaj na materici i ucestalo mokrenje.

#12513 Reply
    Milica
    Гост

Zdravo imam
    40 god napunila pre 3 dana prvi put sam
    Imala ne zasticen odnos i kasni mi dali je moguce da sam trudna ipak imam 40.Hvala

#12521 Reply
    Katarina
    Гост

Dobar dan, imam 25 godina i pinem novinnete pilule vec 3 godine po preporuci doktora naravno. I do sada sam uvek dobikala 5. Dana po prestanku uzimanja pilula, medjutim u zadnja 3 meseca mi se desava da krvarenje izostane, pokavi sse samo mala kolicina braonkastog sekreta i par tackica blede kervi. Nisam trudna. Zasto se to desava?

#12588 Reply
    Milica
    Гост

Postovani imam cistu na levom jajniku 45×45, doktorka mi je prepisala orgametril. Pa me zanima da li taj lek moze da utice na hormone jer treba da vadim hormone stitne zlezde jer trenutno endokrinolog ispituje mogucnos hasimoto sindroma. I kada je najbolje otici na pregled posle zavrsene terapije pomenutim lekom da bi se utvrdilo da li je cista jos uvek tu.
    Unapred veliko hvala.

#12614 Reply
    Tijana
    Гост

Da li je normalno da posle pijenja tablete za kontracepciju kasni menstruacija, i koliko dana od prilike sme da kasni?

Гледање 85 чланака - 85 до 98 (од 106 укупно)
Одговор на: Одговор #11453 на izostanak menstruacije
Ваши подаци:

Call Now Button