Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije

Означено: 

Гледање 99 чланака - 99 до 104 (од 104 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #12701 Reply
    Jelena
    Гост

Dobar dan,
    Imala sam nezaštićeni odnos 22.6.,nisu mi bili plodni, međutim popila sam tabletu 72h posle (iako je dečko rekao da nije u meni, ali za svaki slučaj), menstruaciju sam uglavnom dobijala tačno u dan ili 2,3 pre/kasnije, međutim prošlog meseca mi je poranilo 10 dana i ciklus je bio normalan kao i svaki put do tada, a ovog meseca mi kasni 5 dana…
    Da li tableta Escapelle (tableta 72 sata posle) ima nekog uticaja na to ili šta može još biti u pitanju?
    Hvala unapred na odgovoru..

#13069 Reply
    Jelena
    Гост

Postovani ,
    Molim za savet ,imala sam nezasticen odnos 2 jula ,a poslednju menstruaciju 22 juna ,sada je kraj avgusta i jos nisam dobila .U medjuvremenu bila sam na ginekoloski pregled gde mi je doktor radio ultrazvuk i rekao da je sve ok jajnici ,materica ali da ne vidi da treba da dobinjem ,odnosno video je neke sitne folikule .. Ja sam otecena ,grudi ,stomak kao da sam u 4 mesecu .. Sta treba da radim ? Inace radila sam 4 testa i svi su bili negativni ..

#13729 Reply
    Kristina
    Гост

Postovani,inace nemam redovnu menstruaciju,ali uvek sam dobijala do 30 dana menstruaciju.Proslu menstruaciju sam dobila 34 dan a ovu na 36 dana.A pre ove menstruacije sam imala neke cudne grceve u donjem delu stomaka i u donjem delu ledja.Inace sam se pre 3 ipo godine porodila na carski rez.Znam da je normalno da se menstruacija dobija od 23 do 35 dana ali ja sam dobila 36 dan,da li to ukazuje na neki problem? Hvala u napred

#13962 Reply
    Helena Djurdjevic
    Учесник

Postovani zadnja menstrucaija mi je bila 05.09.trebala sam dobiti 03.10. Kasni mi vise od dve nedelje,danas sam uradila betu ona 0,10. Kazu da je negativan. Ali jos uvek kasni,moze li neki savet? Hvala

#13974 Reply
    Helena Djurdjevic
    Учесник

Postovani zadnja menstrucaija mi je bila 05.09.trebala sam dobiti 03.10. Kasni mi vise od dve nedelje,danas sam uradila betu ona 0,10. Kazu da je negativan. Ali jos uvek kasni,ginekolog mi je video na ultrazvuku malu trudnocu, a beta je negativna, dali je moguce da je beta pogresila, moze li neki savet?

#14051 Reply
    Svetlana
    Гост

Pijem godinama orgametril pilule za izazivanje ciklusa, u pocetku sam dobijala 2-3 dan nakon popijenih 10 tableta, kasnije 5dan od prestanka terapije, sada vec 8 dana je proslo jos nisam dobila. Dali neko zna da mi odgovori sta se desava. Imam 47 godina.

Гледање 99 чланака - 99 до 104 (од 104 укупно)
Одговор на: izostanak menstruacije
Ваши подаци:

Call Now Button