Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Kako tablete uticu na trudnocu

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kako tablete uticu na trudnocu

Означено: 

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 6 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3611 Одговор

dolores
    Participant

Poštovani, koristim tablete za kontracepciju microgynon već nekih godinu dana. Pre manje od mesec dana sam morala da prekinem da ih pijem na malo više od pola kutije, nisam pila nekih sedamnaest dana pilule. Za to vreme sam imala odnose sa deckom, opet sam počela da ih pijem pre četiri dana. Interesuje me ako sam ostala trudna da li se bebi za ovo vreme može desiti nešto dok pijem tablete? I kada najranije mogu da proverim da li sam trudna, tj da li i na taj test mogu tablete uticati?

#3619 Одговор

Ukoliko je došlo do trudnoće to što ste ih pili 4 dana neće naškoditi. Ipak prestanite da ih pijete dok ne uradite test. Test možete uraditi najranije 2 nedelje nakon nezaštićenih odnosa. Tablete neće uticati na tačnost testa.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Kako tablete uticu na trudnocu
Ваши подаци:

,