Početna Forum Preporuke, utisci, sugestije Kasni mi CEO mesec I 8 Dana da li je moguce ovoliko kasniti

Означено: 

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
  • Аутор
    Чланци
    Milan Suzana Nikolic
    Учесник

Da li moze da mi kasni mesec I osam dana trebala Sam da dobijem 25 Avgusta

_4MaTaa
    Учесник

Imao sam dosta ne zasticenih odnosa sa svojom devojkom, pre otptilike dva meseca 10.januara je dobila redovno krvarenje tj. menstruaciju, a cetiri dana posle tj. 14.jnuara imamli smo odnosa bez zastite ali nisam zavrsio (svrsio) unutar nje, sledeceg dana 15.januara je popila tabletu za dan posle u prvih 12h i pet do seat dana nakon popijene tablete javilo se krvarenje sto je normalno nakon popijene tablete za dan posle, nakon toga smo mislilj da ce je u sledecem mesecu, Februaru, ciklus preskociti jer je bukvalno dva puta krvarila u prethodnom mesecu, Januaru, i to u svega deset dana, ali ne, ona je ipak dobila narednih ciklus ali sa zakasnjenjem pet do sest dana, znaci otptilike 15-16. February je dobila. Ali nakon te menstruaciju smo imali jos odnosa bez zastite i evo sada joj ciklus tj menstruacija kasni jer je danas 17. Mart pa se brinemo da nije mozda u drigom stanju. Pa sada mene interesuje da li mozda zapravo nije trudna vec da ce je preskociti ovaj mesec jer je u prethodna dva imala tri puta krvarenje, jednom zbog tablete izmedju dva redovna krvarenje. Hvala Vam i molim bas odgovorite u sto kracem vremenskom peridu. Hvala Vam.

Saska Jevtic
    Учесник

Imala sam prekid trudnoce u 10.nedelji. Zanima me koliko dugo traje krvarenje,danas mi je 11.dan od prekida trudnoce? Na kontroli mi je dr rekao da imam ugrusak u materici koji ce sam po sebi izaci. Prhvih 7 dana sam imala bolove i krvarila,sada nemam bolove ali blago krvarim,ne stalno nego po nekad po malo.
    Da li treba da brinem zbog tog ugruska? I kada treba da mi krvarenje prestane?

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.
Call Now Button