Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Kasnjenje ciklusa

Почетак Forum Ginekologija Kasnjenje ciklusa

Ова тема садржи 3 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 4 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5959 Одговор

Tijana

Postovani, porodila sam se pre 6 meseci. Ciklus sam dobila 2,5 meseca posle porodjaja. Bio je redovan. Sada je treci dan kasnjenja, medjutim, vec 6-7 dana imam blago krvarenje. Dojim bebu i koristim kontracepciju bez izuzetaka. Da li dojenje utice na ovakav ciklus? Molim Vas za savet. Hvala puno.

#5969 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Može uticati.

#6339 Одговор

tijanaaaa
    Учесник

Postovani, imam 20 godina, neredovni ciklusi, uglavnom u trajanju od 29 do 38 dana, ponekad i 40. Ipak ovog meseca je nesto duze, tacnije danas je vec 45.dan ciklusa a menstruaciju jos uvek nisam dobila a trudnoca nije u pitanju. Da li postoji mogucnost da imam policisticne jajnike i sta jos bi moglo da bude uzrok ovakvim ciklusima? Pregled imam zakazan ali cu do tada biti sve vreme zabrinuta. Imala sam bolove u donjem stomaku, mislila sam da mi se menstruacija blizi medjutim nista. Kosa mi povremeno opada, zbog svega toga sam posumnjala na policisticne jajnike pa me zanima Vase misljenje. Hvala od srca!

#6351 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Tijana, dijagnozu policističnih jajnika ne možemo postaviti putem interneta. Strpite se do pregleda kada će Vam ginekolog sve objasniti.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Kasnjenje ciklusa
Ваши подаци:

,