Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

Означено: , ,

Гледање 57 чланка - 57 до 58 (од 58 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10434 Reply
    Ana
    Гост

Postovani, pijem novinete pilule vec cetiri meseca, trebala sam da dobijem pre tri dana medjutim nisam, postojili mogucnost trudnoce, obzirom da sam redovno uzimala pilule svakog dana u isto vreme, bez izuzetka ali imala sam odnos sa suprugom, sta moze biti razlog kasnjenja ili izostanka menstruacije iako je postupak uzimanja pilula bio strogo ispostovan? Hvala

#10471 Reply
    Dunja
    Гост

Poštovani,
    Prošli utorak počela sam prvi put da pijem kontraceptivne pilule (Logest). Menstruacija je počela u ponedeljak uveče, ali kako nije bila jaka (tek tokom noći između ponedeljka i utorka počelo je jače krvarenje) prvu pilulu popila sam u utorak oko 11h. Pila sam svakog dana oko podne, s tim što sam u subotu popila kasnije, oko 16 ili 17h. U nedelju sam popila u uobičajeno vreme i imala sam nezaštićen odnos uveče (pred kraj menstruacije), potom sam i u ponedeljak popila u isto vreme. Da li je zaštita bila potpuna, s obzirom da nisam popila na samom početku ciklusa (da li je pilula ipak obezbedila zaštitu od prvog dana konzumiranja) i dan pre odnosa zakasnila sam 4 ili 5 sati, da li bi trebalo da imam razloga za brigu što sam posle šeste pilule imala odnos bez zaštite? U subotu, nedelju i ponedeljak, tačnije tokom cele nedelje sa povremenim prekidima osetila sam blag bol u stomaku i grudima (koji inače osećam pri svakoj menstruaciji na početku) što pretpostavljam da ima veze sa pilulama jer se nastavio do kraja ciklusa.Unapred hvala na izdvojenom vremenu i odgovoru.

Гледање 57 чланка - 57 до 58 (од 58 укупно)
Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija
Ваши подаци:

Call Now Button
,