Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Kontraceptivne pilule nakon pilule za dan posle

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontraceptivne pilule nakon pilule za dan posle

Ова тема садржи 45 одговора, има 13 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 43 чланка - 43 до 46 (од 46 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9073 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Valentina,

s obzirom da ste preskakali pilule a takođe koristili pilulu za dan posle zajedno sa kontraceptivnim pilulama – ne možemo Vam odgovoriti na pitanje. Najsigurnije je da koristite dodatnu metodu kontracepcije.

#9339 Одговор

Milica

Postovani, prosli mesec sam pocela da pijem Yaz pilule, nakon prvog popijenog pakovanja dobila sam menstruaciju, koja ovog puta nije trajala ni 4 dana, a pri tom je bila sve vreme neke braon boje, krv skoro da nisam primetila. Sve sam se pridrzavala kako treba. Da li ima razloga za brigu? Hvala unapred

#9477 Одговор

Jelena Pancin
    Учесник

Dobar dan, da li može mala pomoć? Pre sedam dana sam popila escapelle, menstruaciju treba da dobijem 1 jula. Nisam ni malo krvarila posle tablete a od sinoć imam bol u donjem delu stomaka. Zanima me da li je taj bol( kao lad treba da dobijem ) normalan? Hvala unapred!

#9711 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

@milica – ne.

@jelena – bola ne bi trebalo da bude.

Гледање 43 чланка - 43 до 46 (од 46 укупно)
Одговор на: Kontraceptivne pilule nakon pilule za dan posle
Ваши подаци:

Call Now Button
,