Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Kontraceptivne pilule nakon pilule za dan posle

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontraceptivne pilule nakon pilule za dan posle

• This topic has 46 одговора, 13 гласова, and was last updated 4 months раније by Tijana.
Гледање 43 чланака - 43 до 47 (од 47 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9073 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Valentina,

s obzirom da ste preskakali pilule a takođe koristili pilulu za dan posle zajedno sa kontraceptivnim pilulama – ne možemo Vam odgovoriti na pitanje. Najsigurnije je da koristite dodatnu metodu kontracepcije.

#9339 Reply
    Milica
    Гост

Postovani, prosli mesec sam pocela da pijem Yaz pilule, nakon prvog popijenog pakovanja dobila sam menstruaciju, koja ovog puta nije trajala ni 4 dana, a pri tom je bila sve vreme neke braon boje, krv skoro da nisam primetila. Sve sam se pridrzavala kako treba. Da li ima razloga za brigu? Hvala unapred

#9477 Reply
    Jelena Pancin
    Учесник

Dobar dan, da li može mala pomoć? Pre sedam dana sam popila escapelle, menstruaciju treba da dobijem 1 jula. Nisam ni malo krvarila posle tablete a od sinoć imam bol u donjem delu stomaka. Zanima me da li je taj bol( kao lad treba da dobijem ) normalan? Hvala unapred!

#9711 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

@Milica – ne.

@Jelena – bola ne bi trebalo da bude.

#10703 Reply
    Tijana
    Гост

Postovani

05.12 sam imala nezasticen odnos sa ejakulacijom, a inace mi je istog dana bila 15. pilula prvog pakovanja Mediana kontraceptivnih pilula, da li ima potrebe uzimati tabletu za dan posle ili sam zasticena?

Hvala unapred.

Гледање 43 чланака - 43 до 47 (од 47 укупно)
Одговор на: Kontraceptivne pilule nakon pilule za dan posle
Ваши подаци:

Call Now Button
,

COVID-19 -MERE PREVENCIJE U ORDINACIJI PALMOTIĆEVA

Poštovani pacijenti,

U ordinaciji Palmotićeva, usled epidemiološke situacije, uveli smo brojne predostrožnosti i pregleda pacijenata u toku trajanja pandemije koronavirusom.

Radi zakazivanja pregleda potrebno je da pozovete broj 0637787411

Sigurnost naših pacijenata, osoblja i posetilaca uvek je naš glavni prioritet.

Usled trenutne situacije nismo u mogućnosti da pružimo potpuni dijapazon usluga. Nadamo se da je ovaj problem jednim delom moguće rešiti putem telemedicine, kako bi mogli da pružimo što veću pomoć našim pacijentima u vremenu kada je odlazak kod lekara ograničen. Molimo Vas da popunite upitnik kako bi što bolje organizovali medicinsku pomoć svima kojima je potrebna.

Srdačno,

Tim ordinacije Palmotićeva
Da li je telemedicina potrebna?