Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

krvarenje tokom odnosa

Почетак Forum Ginekologija krvarenje tokom odnosa

Означено: 

Ова тема садржи 2 одговора, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 7 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3859 Одговор

marijaaaa
    Учесник

Postovanje. Prvi odnos sam imala pre dve godine. Nakon toga nisam uopste sve do pre skoro mesec dana sa sadasnjim deckom i tada je sve bilo u redu. Medjutim juce smo imali odnos i za vreme odnosa se pojavilo krvarenje sa moje strane, ne mnogo. Ne znam da li to ima veze sa tim sto treba da dobijem menstruacije danas? Ali ujutru krvi nije bilo. Molim vas za misljenje. Hvala!

#3861 Одговор

marijaaaa
    Учесник

Molim vas imam jos jedan problem. Pri istom tom jucerasnjem odnosu, decko je koristio kondom..medjutim misleci da je krvarenje uzrok menstruacije, skinuo je kondom…i desilo se ono sto me brine..postoji li mogucnost trudnoce? Poslednji put menstruacija je pocela 4.2…hvala unapred

#3870 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana marijaaaa, javie se ginekologu na pregled kako bi se utrvrdilo zbog čega je krvarenje nastalo.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
Одговор на: krvarenje tokom odnosa
Ваши подаци:

,