Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Laparoskopska operacija

Почетак Forum Operativna ginekologija Laparoskopska operacija

Гледање 1 чланака - 1 до 13 (од 13 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4937 Reply
    Sofija
    Гост

Dobar dan.

Predložena mi je laparoskopska operacija uklanjanja ciste na jajniku koju bi htela da uradim kod vas. Recite mi koje su sve analize potrebne da donesem?

#4942 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Sofija,

javite se na konsultaciju sa svim nalazima koje imate – pogledaćemo šta Vam je od nalaza još potrebno, da li je potrebna operacija i odrediti dalju taktiku lečenja.

#4956 Reply
    Sofija
    Гост

Hvala vam puno na odgovoru. Već sam zakazala termin. Sestre su Vam takođe jako ljubazne.

#4957 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Nema na čemu. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja slobodno ih postavite ovim putem, ili ih možete postaviti kada dođete na konsulatciju.
    Srdačan pozdrav!

#8743 Reply
    Suzana
    Гост

Postovani,cerki je na levom jajniku otkrivena cista 39x49mm.Do sledece kontrole dobila je terapiju antibiotikom, Primolut i neki enzimski lek. Ima i ranicu na grlicu,prethodni PAPA II grupa, cekamo rezultate ovog sada. Ona ima 21 g. I nema desni jajnik zbog ciste i torzije,koji je izvadjen kada je imala samo 9 godina. Molim za savet.
    Hvala.

#8775 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Suzana,

sve zavisi o kakvoj se cisti radi. Potrebno je da se uradi detaljan ultrazvučni pregled kako bi mogao da Vam dam bliže informacije.

#8783 Reply
    Suzana
    Гост

Postovani doktore,zahvaljujem na brzom odgovoru. Cerkin doktor je misljenja da je cista folikularna. Krenucemo sa propisanom terapijom,pa cemo videti kako ce reagovati. Mi zivimo u unutrasnjosti, ali u slucaju potrebe cemo zakazati pregled kod Vas. Mnogo Vam hvala na ljubaznosti.
    Pozdrav.

#8802 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Suzana,

prijatan dan!

#9916 Reply
    Andrea
    Гост

Poštovani, koliko nakon operacije vanmaterično trudnoće je u redu dobiti ciklus?

Hvala na odgovoru,
    Pozdrav

#10201 Reply

Postovani, imala sam operaciju ciste na jajniku gde mi je uklonjen desni jajnik…bila sam kod svog lekara i on me je poslao da uradim tumor markere ponovo gde su opet bili poviseni kao i pre operacije.. da li je moguce da su odstranili zdrav jajnik ili se pojavila cista i na drugom? Hvala!

#10202 Reply

Postovani, imala sam operaciju ciste na jajniku gde mi je uklonjen desni jajnik…bila sam kod svog lekara i on me je poslao da uradim tumor markere ponovo gde su opet bili poviseni kao i pre operacije.. da li je moguce da su odstranili zdrav jajnik ili se pojavila cista i na drugom? Inace nalaz tumor markera izgleda ovako CA 125- 10,68 HE-4 61,71 ROMA index 11,50

#10683 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovani, koliko nakon operacije vanmaterično trudnoće je u redu dobiti ciklus?

Hvala na odgovoru,
    Pozdrav

Poštovana Andrea,

ponekad ciklus stigne na vreme, ponekad može kasniti i nekoliko meseci.

#10684 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Мирјана Вујновић
    Учесник
    Postovani, imala sam operaciju ciste na jajniku gde mi je uklonjen desni jajnik…bila sam kod svog lekara i on me je poslao da uradim tumor markere ponovo gde su opet bili poviseni kao i pre operacije.. da li je moguce da su odstranili zdrav jajnik ili se pojavila cista i na drugom? Inace nalaz tumor markera izgleda ovako CA 125- 10,68 HE-4 61,71 ROMA index 11,50

Poštovana Mirjana,

odgovorio sam Vam u prethodnom pitanju.

Гледање 1 чланака - 1 до 13 (од 13 укупно)
Одговор на: Laparoskopska operacija
Ваши подаци:

Call Now Button
,