Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Laparoskopska operacija

Почетак Forum Operativna ginekologija Laparoskopska operacija

Ова тема садржи 10 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Мирјана Вујновић 1 седмица, 6 дана раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 11 (од 11 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4937 Одговор

Sofija

Dobar dan.

Predložena mi je laparoskopska operacija uklanjanja ciste na jajniku koju bi htela da uradim kod vas. Recite mi koje su sve analize potrebne da donesem?

#4942 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Sofija,

javite se na konsultaciju sa svim nalazima koje imate – pogledaćemo šta Vam je od nalaza još potrebno, da li je potrebna operacija i odrediti dalju taktiku lečenja.

#4956 Одговор

Sofija

Hvala vam puno na odgovoru. Već sam zakazala termin. Sestre su Vam takođe jako ljubazne.

#4957 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Nema na čemu. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja slobodno ih postavite ovim putem, ili ih možete postaviti kada dođete na konsulatciju.
    Srdačan pozdrav!

#8743 Одговор

Suzana

Postovani,cerki je na levom jajniku otkrivena cista 39x49mm.Do sledece kontrole dobila je terapiju antibiotikom, Primolut i neki enzimski lek. Ima i ranicu na grlicu,prethodni PAPA II grupa, cekamo rezultate ovog sada. Ona ima 21 g. I nema desni jajnik zbog ciste i torzije,koji je izvadjen kada je imala samo 9 godina. Molim za savet.
    Hvala.

#8775 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Suzana,

sve zavisi o kakvoj se cisti radi. Potrebno je da se uradi detaljan ultrazvučni pregled kako bi mogao da Vam dam bliže informacije.

#8783 Одговор

Suzana

Postovani doktore,zahvaljujem na brzom odgovoru. Cerkin doktor je misljenja da je cista folikularna. Krenucemo sa propisanom terapijom,pa cemo videti kako ce reagovati. Mi zivimo u unutrasnjosti, ali u slucaju potrebe cemo zakazati pregled kod Vas. Mnogo Vam hvala na ljubaznosti.
    Pozdrav.

#8802 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Suzana,

prijatan dan!

#9916 Одговор

Andrea

Poštovani, koliko nakon operacije vanmaterično trudnoće je u redu dobiti ciklus?

Hvala na odgovoru,
    Pozdrav

#10201 Одговор

Postovani, imala sam operaciju ciste na jajniku gde mi je uklonjen desni jajnik…bila sam kod svog lekara i on me je poslao da uradim tumor markere ponovo gde su opet bili poviseni kao i pre operacije.. da li je moguce da su odstranili zdrav jajnik ili se pojavila cista i na drugom? Hvala!

#10202 Одговор

Postovani, imala sam operaciju ciste na jajniku gde mi je uklonjen desni jajnik…bila sam kod svog lekara i on me je poslao da uradim tumor markere ponovo gde su opet bili poviseni kao i pre operacije.. da li je moguce da su odstranili zdrav jajnik ili se pojavila cista i na drugom? Inace nalaz tumor markera izgleda ovako CA 125- 10,68 HE-4 61,71 ROMA index 11,50

Гледање 1 чланака - 1 до 11 (од 11 укупно)
Одговор на: Laparoskopska operacija
Ваши подаци:

Call Now Button
,