Lasersko uklanjanje ranice na grlicu materice - Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Lasersko uklanjanje ranice na grlicu materice

Почетак Forum Operativna ginekologija Lasersko uklanjanje ranice na grlicu materice

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 5 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5500 Одговор

Jovana Jovanovic
    Учесник

Poštovani, pre 7,8 meseci mi je nakon pregleda rečeno da imam crvenilo na grliću materice i nakon kolposkopije, papa testa i brisa (sve je bilo uredno) mi je doktorka rekla da koristim propovag vaginalete 6 meseci. Takodje mi je rekla da ne mora da znači da će mi one pomoći. Pre neki dan sam išla na kontrolu, i rečeno mi je da se to crvenilo čak i proširilo. Doktorka mi je rekla da pokušam sa ialuna vaginaletama još 6 meseci i da razmislim o laserskom uklanjanju ranice ukoliko vaginalete ne pomognu. Da li mislite da je to jedini nacin da se ta ranica ukloni i da li bih trebala da potrazim misljenje drugog lekara?

#5501 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Jovana,

bez kolposkopskog pregleda Vam zaista ništa bliže ne možemo reći.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Lasersko uklanjanje ranice na grlicu materice
Ваши подаци:

,