Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Legravan kontracepcija pomoc

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Legravan kontracepcija pomoc

Означено: 

Ова тема садржи 5 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Dijana 1 седмица, 3 дана раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2853 Одговор

JovanaJoca
    Учесник

Postovani.
    Od ginekologa sam dobila da pijem legravan kontracepciju, gde mi je receno da svaku novu kutiju pocnem da pijem 5 dan od pocetka menstruacije.
    Tako sam i pila, vec par meseci.Obicne kada zavrsim kutiju posle 3 dana dobije, i 5 od menstruacije pocnem novu kutiju, to ispada 8 dan da pocinjem piti novu kutiju.

Medjutim ovaj mesec kontacepciju sam zavrsila 17 Okt.to jeponedaljak, a ja jos nisam dobila.Da li da pocnem novu kutiju kada dobijem 5 dan kada prodje od menstruacije. Plasi me da to ne bude napravljena velika pauza izmedju. Da li sme tako?
    Ne znam sta da radim sada.

Hvala vam unapred

#2854 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Jovana, kao što piše u uputstvu leka Legravan, pije se tako što se između 2 kutije pravi pauza od 7 dana. Prema tome počnite sledeću kutiju 7 dana nakon poslednje tablete iz prethodne kutije.

#2953 Одговор

Teja

Postovani,imala sam kritican odnos dan pred ovulacijui popila sam tabletu za dan posle u roku od dva sata,posle sedam dana sam prokrvarila ali samo tri dana..od prvog dana tog krvarenja sam pocela da pijem legravan.
    Zanima me kada bi trebao da usledi ciklus? I da li legravan deluje sada? I da li sad to nesto moze da poremeti ciklus?

#2955 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

S obzirom da ste popili pilulu za dan posle ponekad je moguće da dodje do poremećaja ciklusa. U principu bi menstruaciju trebalo da dobijete nakon legravana. U svakom slučaju se savetuje da se uradi test na trudnoću 3 nedelje nakon što ste popili pilulu za dan posle.

#10163 Одговор

Jovana

Dobar dan, pocela sam da pijem lek treci dan nakon ciklusa, zanima me od kad on deluje?

#10362 Одговор

Dijana

Imam 41 godinu počela sam opet da pijem legravan tablete. Ovo mi je drugi mesec. Želim da napomene da imam hormonski poremećaj. Imam dosta stresne dane. Menjam raspoloženje, čas mi je hladno pa toplo. Pre nekoliko meseci sam počela da imam opet intimne odnose sa partnerom. Zanima me da li legravan tapete prouzrukuje vaginalni sekret žućkaste boje?

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
Одговор на: Legravan kontracepcija pomoc
Ваши подаци:

Call Now Button
,