Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

LLETZ

Означено: 

Ова тема садржи 0 одговора, има 1 глас и последњи пут је ажурирана од стране  Slađana Slaki Đaković 1 месец раније.

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10445 Одговор

Slađana Slaki Đaković
    Учесник

Postovani 26.08.2019godine radjena mi je lletz konizacija dg.CIN3 patohistoloski nalaz stigao uredan. Nakon zahvata nisam imala krvarenje. Treci dan od zahvata je stigla menstruacija na tacno 28-i dan kako i uvijek dobijam. Inace imam jako obilne menstruacije, pa ne znam da li sam krvarila od zahvata,ili je bilo normalno krvarenje. Medjutim sledeci ciklus dolazi 25-i dan,a meni nikada u zivotu nije poranilo. Sest dana prije ciklusa pojavljuje se smedjkasti iscjedak. Iscjedak sam kada se pojavio povezivala sa konizaciom. Ciklus je trajao krace nego inace samo 4-i da dana i nije bio obilan po prvi put sam potrosila samo paket ulozaka. Inace usled obilnih ciklusa sam anemicna. Medjutim prije tri dana se opet pojavio smedji iscjedak, a za tri dana trebam dobiti. Znaci opet na sesti dan. Prvi dan je bilo samo smedjkasto, a drugi dan i danas kada mokrim pojavi se kapljica dvije svjeze krvi. Kada se nakon mokrenja obrisem tolet papirom vidim da je to svjetlo smedje i svjeza krv. Dok na dnevnom ulosku se ne vidi svjeza krv samo smedjkasto. Napominjem nikada ranije nisam imala bijelo pranje, znam da ga zene dobiju pred ciklus, ja to nisam imala. Sada ovaj iscjedak povezujem sa najavom ciklusa i pokusavam to dvoje povezati. Jer,izgleda doslo je do nekih promjena kod mene. Zamolila bi vas za odgovor. Sta se ustvari desava? Zasto se ciklus promjenio,prosli je dosao ranije i krace trajao i po prvi put nije bio obilan. Ponovno se pojavilo ovo smedjkadto. Sta moze biti u pitanju i ima li potrebe da se prije zakazane kontrole javim svom ginekologu? Kontrola mi je tek za mjesec dana. Unaprijed hvala

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
Одговор на: LLETZ
Ваши подаци:

Call Now Button
,