Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Logest i krvarenje

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Logest i krvarenje

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10935 Reply
    Sunshine
    Учесник

Postovani,

Pijem Logest vise od godinu dana i nikad nisam imala problema, uvek se desavalo da dobijem 4-5 dana nakon ispijanja table. Danas sam popila jednu tableticu i ostale su mi jos 2 do kraja, medjutim dobila sam. Ne znam sad da li da nastavim i sa ove 2 do kraja ili da ih ne popijem i normalno pustim krvarenje. Tako da to je moje pitanje. Sta da radim, da nastavim sa te 2 ili da prestanem?

Da napomenem, juce sam dosla na zimovanje. Da li se mozda ovo desilo zbog nagle promene klime ili postoji drugi razlog?

Pozdrav, Katarina

#11462 Reply
    Marina Mitic
    Учесник

Postovani,pijem Logest 4 godine. Imam 29 godina i u ozbiljnoj sam vezi 3 ipo godine. Logest pijem prvenstveno zbog zastite od trudnoce,a zatim zbog bolnih i jako obilnih menstruacija. Zadnju pilulu sam popila 27.aprila 2020 i resila da prekinem,najpre iz razloga sto je ova poslednja i predhodna menstruacija “prosla” samo sa braon iscedkom ( da napomennem da je i taj iscedak dosao bas na vreme) Zanima me da li je to normalno kod pilula za kontracepciju ili da sumnjam na nesto drugo? Nisam koristila nikakve antibiotike niti druge lekove. Ponekad sam popila neki sedativ za umirenje jer imam problem sa spavanjem i dva puta sam popila sumatriptan za migrenu u zadnjih 6 meseci. Hvala. Srdacan pozdrav.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Logest i krvarenje
Ваши подаци:

Call Now Button