Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Menstruacija

Ова тема садржи 3 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 4 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2913 Одговор

Teodora
    Participant

Proslog meseca sam pocela da pijem kontraceptivne pilule Jeanine.Pocela sam sa kutijom prvog dana menstruacije,menstruacija mi je trajala 2 dana.Kutiju sam zavrsila pre 4 dana,juce sam osetila bolove u stomaku kao kad treba da dobijem,ali imam samo sekret i malo krvi.Odnose sam imala,ali sta mi se desava sa menstruacijom?

#2916 Одговор

Moguće je da se to desi u prvih nekoliko meseci nakon započinjanja oralne kontracepcije.

#3853 Одговор

roksanda
    Participant

Postovani, imam mikrociste na jajnicima i bas retko imam menstruaciju. Ginekolog mi je prepisao Diane i rekao da pocnem da ih pijem prvog dana menstruacije ali ja od tog naseg dogovora nisam dobila vec tri meseca. Da li je moguce da pocnem da ih pijem iako nisam dobila?

#3866 Одговор

Poštovana Roksanda, postavite to pitanje ginekologu koji Vam je prepisao terapiju. On ima tačniji uvid u vaše stanje.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Menstruacija
Ваши подаци:

,