Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Moguca trudnoca

Почетак Forum Trudnoća Moguca trudnoca

Означено: 

Ова тема садржи 11 одговора, има 6 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 3 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 12 (од 12 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2952 Одговор

malecka
    Participant

Da li je moguce da sam trudna, imala sam samo seks sa kondomom, kasni mi 15 dana, kada je kasnilo 8 uradila sam rapidbaby test koji je bio negativan, pre mesec dana sam uzimala orgametril pilule, postoji li mogucnost da sam trudna ili je samo hormonski poremecaj koji se preneo?

#2954 Одговор

Uradite betaHCG iz krvi kako bi isključili trudnoću.

#3072 Одговор

Ksenija

Da li test na trudnocu putem krvi,treba iskljucivo raditi u ginekoloskim ordinacijama,ili moze u bilo kojoj od laboratorija,gde je veci procenat tacnosti?

#3074 Одговор

BetaHCG se radi u laboratoriji.

#3353 Одговор

Tina

Imala sam poslednju menst.od 30.11 do 4.12 ,odnos se desio 6.12,a tabletu escapel sam popila 17 sati nakon odnosa.6 dana nakon popijene tablete sam dobila menst.koja ke treajala 6 dana.Medjutim ovih dana me boli stomak sa leve strane,da li je to normalno? Unapred jvala

#3356 Одговор

Poštovana, bol sa leve strane najverovantnije nije od Escapelle pilule. Ukoliko se nastavi, javite se lekaru.

#3788 Одговор

Mariana Jolovic
    Participant

Dobar Dan. Postovani, zanima me o cemu se radi. Da li sam trudna ili je nesto drugo u pitanju. Naime, poslednja menstruacija mi je bila 07.01.2017. Ciklusi su mi na oko 31-32 dana. Ovaj mesec mi kasni desetak dana, uradila sam dva testa Clear Blue I oba su bila pozitivna, medjutim danas sam bila kod ginekologa I rekao mi je da ne vidi trudnocu,na osnove ultrazvuka, ali ne vaginalnog. Dao mi je Progesteron da pijem, I da dodjem za 5 Dana. Zatim sam opet danas posle pregleda uradila test I bio je jasno pozitivan. Da li je prerano da se vidi trudnoca ili je nesto drugo u pitanju?

#3793 Одговор

Najverovatnije ste trudni. Uradite vaginalni ultrazvuk.

#3984 Одговор

Cveta
    Participant

Postovani,
    Poslednja menstruacija je bila 2.3. Nezasticen odnos je bio 9.3 i 14.3. 17.3 mi se javilo blago krvarenje koje je trajalo dva dana. Da li je rano da uradim test za trudnocu?
    Hvala unapred na odgovoru

#3985 Одговор

Još uvek je rano. Uradite test na trudnoću ukoliko Vam bude kasnila menstruacija.

#4069 Одговор

Ivana
    Participant

Zdravo. Za pocetak imam jedno pitanje. Ciklus mi je kasnio pet dana, (uvek mi je u dan tacan), uradila sam test na trudnocu i bio je pozitivan (radila sam popodne test), s tim sto je druga crta bila svetlija. Dan posle sam dobila menstruaciju, koja je drugacije boje, slabijeg intenziteta nego obicno i evo traje tri dana, cetvrti kao da je nemam, jako jako malo. Da li je moguca trudnoca?
    Hvala unapred. Pozdrav.

• Овај одговор је промењен 3 месеци, 2 седмице раније од стране  Ivana.
    #4071 Одговор

Moguća je, javite se ginekologu na ultrazvuk.

Гледање 1 чланака - 1 до 12 (од 12 укупно)
Одговор на: Moguca trudnoca
Ваши подаци:

,