Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Moguca trudnoca

Почетак Forum Trudnoća Moguca trudnoca

Означено: 

Ова тема садржи 27 одговора, има 11 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 6 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 28 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4982 Одговор

Jovana

Postovani, planiramo bebu vec par meseci, pre tri meseca sam imala problem da cistom na jajniku, uradila sam ultrazvuk pre mesec dana i doktorka je ustanovila da je cista i dalje tu. Da li to moze da spreci trudnocu? Prosli mesec mi je kasnila menstruacija 5 dana, a trajala je 3 dana, sada mi kasni dva dana, nemam nikakvih simptoma kao ranije, povremeno me zaboli stomak, ali me ne bole grudi kao obicno. Da li to ima nekakve veze sa cistom ili ne?

#4983 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je da se zbog ciste poremeti ciklus kao i da ometa trudnoću. Ipak, s obzirom da Vam kasni menstruacija – uradite test na trudnoću za svaki slučaj.

#6168 Одговор

Lena Demirovic
    Учесник

Postovani,25.5 mi je bila poslednja menstruacija 3 dan mestntracije sam imala nezasticen odnos,inace sam se porodila,28.2 i od tad mi nisu redovne menstruacije,kasni mi vec 5 dana,radila sam 2 testa oba su bila negativna,inace imam 2 dece i puno stresa,a i imala sam cistu na levom jajniku koju sam operisala pre godinu ipo pa sam imala jos jednu u 7 nedelji trudnoce na desnom jajniku koja je pukla sama od sebe molila bih za savet?hvala

#6184 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Lena,

koje je vaše pitanje?

#6802 Одговор

ljubicaxx

Poštovani, imam jedno pitanje. Pokušaj polnog odnosa imala sam 1. avgusta, nakon čega sam dobijala redovnu menstruaciju u avgustu i septembru. Za mjesec oktobar mi kasni već nekoliko dana. Postoji li mogućnost da sam trudna ili mi kasni zbog velike količine stresa koji proživljavam trenutno, jer sam se iz Crne Gore preselila u Beograd i sada zivim sama, moram da se snadjem za hranu i racune, fakultet i sve ostalo? Molim Vas za odgovor jer mi je to vrlo vazno. Hvala Vam unaprijed.

#6805 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Ljubice,

s obzirom da ste imali dve redovne menstruacije – verovatnoća za trudnoćom je mala. Ipak za svaki slučaj uraite test na trudnoću.

#7119 Одговор

Dragan

Postovani, svaki put imam zasticen odnos ali u predigri “ubacim”( izvinite na izrazu) bez kondoma. Devojka ima redovnu menstruaciju, treba da dobije za neki dan grudi su joj otekle i osetljive su, medjutim posto se ugojila malo me je zaplasila jer je primetila da je pocela sa se goji i u stomaku. Imam li razloga za strah, koje su sanse da je trudna i moze li da se zatrudni od presemene tecnosti?
    Srdacan pozdrav

#7122 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovani Dragane,

ukoliko izostane menstruacija – uradite test na trudnoću za svaki slučaj.

#7570 Одговор

ziko011
    Учесник

Postovani doktore, devojci kasni 26 dana, 24-tog se pojavilo malo krvi a 25-tog ponovo u maloj kolicini samo tamnije boje. Te veceri smo radili test (urin) i rezultat je bio negativan. Osim malaksalosti ne postoji drugi znakovi trudnoce. Ultrazvuk bi trebalo danas da zakaze. Kakva su vasa iskustva u slicnim slucajevima?

#7645 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovani ziko011,

uradite test na trudnoću iz krvi.

#8282 Одговор

Milica

Ovako 23januara sam imala menstruaciju, 1februara odnos u kom je svrsio u meni posle 8h sam popila escapelle tabletu posle par dana sam imala tackasto krvarenje i dobila sam menstruaciju 5 dana kasnije nego inace, zatim sledecu men koju sam trebala da dobijem kasnila mi je 7dana sasvim je drugacija, manjeg intenziteta,kao razblazena crvena boja, skroz drugacije…moje pitanje je da li postoji sansa da sam mozda trudna?

#8320 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Milice,

ukoliko sumnjate na trudnoću, uradite test.

#8383 Одговор

Amina Karic
    Учесник

Pozdrav doktore. Danas sam dobila nalaz dabl testa I molim vas da mi ga protumacite. Ovako:godine : 33. Tezina 56. Biohemijsk biljezi I korigirane MOM vrijednosti.sl.b_hcg 107ng/ml korig MOM 3,14. PAPA:4,94mlU/ml korig MOM 1.12. ULTRAZVUK: CRL 68mm,gestacijska dob prema CRL12+6 nuhalani nabor 2,00 mm. T21(biokem.rizik+NT)1:447 rizik manji od granicnog. Biokemijski test 1:186 rizik veci od granicnog. DOBNI RIZIK 1:402 Rizik za trisomiju 13/18+NT 1:10000 rizik manji od granicnog. Unaprijed hvala

#8418 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Amnina,

u vašem slučaju se savetuje da uradite i triple test.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 28 укупно)
Одговор на: Moguca trudnoca
Ваши подаци:

Call Now Button
,