Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Moguća trudnoća

Почетак Forum Ginekologija Moguća trudnoća

Ова тема садржи 30 одговора, има 7 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 седмица, 3 дана раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 31 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3524 Одговор

Milicaa
    Participant

Poštovani,
    prvi odnos sam imala 4.11.2016. Nakon toga sam imala još par odnosa, sve je bilo u redu. Nezaštićen odnos desio je 01.12.2016. Partner je svršio van. Sledeća, redovna, menstruacija usledila je 13.12.2016. Izgledala je kao i svaki put, bolovi tokom prvog i drugog dana, trajala je 5 dana. Poslednjih nekoliko dana osećam mučninu tokom celog dana. A protekla dva dana osećam povremeno bol u donjem desnom delu stomaka. Napomenula bih da sam poslednjih dana jako slabo jela, usled prehlade, pa je možda mučnina zbog toga. Da li ima razloga za brigu? I koja je šansa da sam ostala trudna, a nakon toga imala menstruaciju?

Hvala unapred

#3525 Одговор

Ukoliko ste imali redovnu menstruaciju, šansa je mala.

#3705 Одговор

Milica

Sta znaci kada je rezultat iz krvi <0.100?

#3708 Одговор

Milica

Ii koja je razlika izmedju rezultata <0.100,i rezultata <1.20? Pozdrav.

#3716 Одговор

Poštovana Milice, znači da niste trudni.

#3718 Одговор

Milica

Koja je razlika izmedju <1.20 i <0.100?

#3719 Одговор

Nema razlike, oba rezultata pokazuju manje od referentih vrednosti (one zavise od laboratorije do laboratorije).

#3732 Одговор

Elly

Postovani,
    Menstruacije su mi neredovne, ali dobijam svakog meseca uglavnom.
    Dobila sam 1.2. i imala odnos 2.2, zasticen, koristili smo kondom, ali je ejekulirao unutar mene, kondom nije pukao. Imali smo isti takav odnos i sutradan. Meni je menstruacija prestala 4.2., a obicno mi traje oko 7-8 dana. Pa… Da li postoji sansa da sam trudna?

#3737 Одговор

Izuzetno mala šansa.

#3739 Одговор

Aleks

Dobar dan,radila sam test na trudnocu pre mentrualnog ciklusa koji je trebao da bude 3.2.,rezultat je bio negativan,menstruacija mi kasni 2 dana,da li sam pogresila sto sam uradila pre menstr.ciklusa,i da li postiji sansa da rezultat nije tacan?

#3740 Одговор

Ukoliko nije prošlo 2 nedelje od odnosa test nije tačan. Ponovite test za nekoliko dana ukoliko ne dobijete menstruaciju.

#3741 Одговор

Aleks

Proslo je cele 4 nedelje od odnosa,odnos je bio 21.decembra,a test je radjen 30.januara,sta to treba da znaci,da je test tacan? Hvala,pozdrav.

#3747 Одговор

Da.

#3980 Одговор

Jelena

Zadnje odnose sam imala u decembru , dobila normalno početkom januara i onda 30.1. Od tog mjeseca sam pod stresom iz nekih razloga. U februaru mi je kasnilo 9 dana i onda sam 7.3 išla kod ginekologa radila oba ultrazvuka i doktorica mi je rekla da izgleda kao da tek treba da dobijem. Dobila sam 3 dana poslije pregleda, ali malo slabije nego inače. Zakazan mi je pregled za 29.
    Da li je doktorica tada 7.3. mogla vidjeti da se radi o trudnoći ako je zadnji ciklus bio 30.1.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 31 укупно)
Одговор на: Moguća trudnoća
Ваши подаци:

,