Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Moguca trudnoca

Почетак Forum Ginekologija Moguca trudnoca

Ова тема садржи 5 одговора, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Ksenija 1 година, 7 месеци раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #1795 Одговор

Ksenija
    Participant

Postovani dr.Djordje Petkovic,majka sam dvoje dece zelimo i trece dete.Zadnja menstruacija je bila 30.8.2015 a plodni dani su mi od 11.9-15.9.2015.i mi imamo nezasticene odnose u ovim plodnim danima.Narednu menstruaciju bih trebala dobiti oko 26-27.9.2015, inace su mi redovne na svakih 28 dana,a najmladje dete ima 9 meseci,recite mi da li mogu ostati trudna u ovom periodu plodnih dana i da li moze da mi se desi da dobijem menstruaciju ovaj mesec?I kad bi bilo najbolje uraditi test na trudnocu ili betu HCG IZ KRVI?Hvala unapred!!!

#1798 Одговор

Možete ostati trudni. Ukoliko izostane mestruacija uradite betaHCG iz krvi.

#1800 Одговор

Ksenija
    Participant

hvala na brzom odgovoru mnogo mi znaci vas odgovor!! javim ako bude lepih vesti1 Srdacan pozdrav i zelim Vam puno srece u daljem radu i da ostanete uvek ovakvi kakvi ste,mnogim devojkama i zenama znace Vasi saveti! Hvala Vam!!!

#1836 Одговор

Ksenija
    Participant

Postovani dr.Petkovic!
    samo da Vam javimo sa su nam se na testu za trudnocu pojavile dve ctrice za dve nedlje idem na prvi ginekoloski pregled da nam potvre trudnocu! Pozdrav i svako dobro!!!!

#1838 Одговор

Čestitam i srećno!!! Uživajte u trudnoći!!!

#2009 Одговор

Ksenija
    Participant

Postovani dr.Petkovic hvala na cestitkama puno,usli smo u 14-tu nedelji trudnoce,dve se dobro odvija,po ekspertnom uz misle da je decak ali jos nije sasvim sigurno tako da sledeci ekspertni imam sredinom februara pa cemo znati vise o polu. Puno pozdrava iz Zrenjanina i mene!!! Srecan i uspesan rad Vam zelimo!!!!

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
Одговор на: Moguca trudnoca
Ваши подаци:

,