Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Moguca trudnocaaa?????

Почетак Forum Ginekologija Moguca trudnocaaa?????

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 7 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3096 Одговор

Suncica994
    Participant

Postovanje, 21.11.sam imala odnos sutradan 22.11.sam primijetila roze na donjem vesu i tako 23.11.i odna je prestalo.29.11.sam trebala dobiti menstruaciju,no medjutim nisam i to vece uradim test za trudnocu i pokaze negativno..Sacekala sam 2 dana,opet nista menst.nema odem kupim dva testa jedan odma uradim navece pokaze neg.Sutradan opet odma ujutro uradim s prvom mokracom pokaze negativno.Bila sam kod ginekologa i pregledao me radio mi ultra zvuk kaze ne vidi nikakvu trudnocu i ponovno mi radi test za trudnocu i opet neg.Kaze da imam vodenu cistu na desnom jajniku od stresa pa da li bi to mogao biti uzrok kasnjenja mens.I da,dobila sam tablete da bi dobila mens.Hvala vam unaprijed na odgovoru.Lijep pozdrav

#3101 Одговор

Poslušajte Vašeg doktora.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Moguca trudnocaaa?????
Ваши подаци:

,