Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Mogućnost trudnoće

Почетак Forum Trudnoća Mogućnost trudnoće

Ова тема садржи 9 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 3 седмице, 6 дана раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 10 (од 10 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5633 Одговор

Djordje Mobilni
    Учесник

Poštovani,
    02.02 sam dobila menstruaciju. Trideset dana kasnije je došlo do braonkaste menstruacije(iscedak) koja je trajala dva dana. 40. dana sam uradila Beta-hcg iz krvi koji je pokazivao negativan rezultat ispod 1… Danas 47.og dana sam bila kod ginekologa koji je radio ultrazvuk i uzeo uzorke za papa test. Gde mi je ponovo rečeno da uradim betu, zbog sredjivanja istih testovi na sve žlezde zbog sredjivanja. Kolika je verovatnoća za trudnoću? Da li moze to biti nepravilan rad jednih od zlezda jer imam povremeno tahikardije?
    ginekoloski pregled

#5635 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Prema betaHCG i ultrazvučnom nalazu nije u pitanju trudnoća.

#5637 Одговор

jovana1111

Imala sam nezaštićeni odnos, međutim, on nije ejakulirao, pritom mi nisu bili plodni dani. Obično dobijam na 34 dana, jednom ili dvaput mi se desilo na 38. Sada je 41. dan i još uvek nisam dobila menstruaciju. Imam blage bolove u donjem delu stomaka. Radila sam test na 40. dan i bio je negativan. Da li postoji mogućnost da test nije bio validan jer sam požurila sa testiranjem?

#5638 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Jovana,

ukoliko je prošlo više od 2 nedelje od rizičnog odnosa – test bi trebalo da bude validan. Ukoliko nije – ponovite test kada bude vreme.

#5643 Одговор

Maki998

Poštovani doktore,imam vrtoglavice i mucinu,kičma me bole i stomak kao da cu svakog trenutka dobiti,ali tek trebam da dobijem u aprila 2.4.2018 naravno imala sam odnos bez zaštite,Jel postoji mogućnost trudnoće?

#5644 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Ukoliko ste imali odnos bez zaštite – postoji mogućnost trudnoće.

#5645 Одговор

Djordje Mobilni

Poštovani, javljam se ponovo vezano za mogućnost trudnoće.kako mi je doktorica rekla uradila sam test nakon tri dana od pregleda koji je bio 20.og. U petak 23. Marta(50dan) sam odradila test iz krvi koji je pokazao negativan test <1. Danas mi je 52. Dan.od prethodne menstruacije kolika je mogućnost da sam trudna?

#5646 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovani,

odgovor ostaje isti.

#6122 Одговор

Drdi .
    Учесник

Imao sam nezasticen odnos sa devojkom i nisam ejakulirao,proslo je nesto vise od mesec ipo i devojka da je dva puta dobila od tada sve po regularnom toku i nema nikakvih simptoma ali se ja idalje plasim da moze da zatrudni jer mi je prvi put

#6128 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Izuzetno male šanse. Ukoliko ipak sumnjate najlakše je uraditi test.

Гледање 1 чланака - 1 до 10 (од 10 укупно)
Одговор на: Mogućnost trudnoće
Ваши подаци:

,