Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Mogucnost trudnoce

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Mogucnost trudnoce

Ова тема садржи 45 одговора, има 21 глас и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 месеци, 4 седмице раније.

Гледање 43 чланка - 43 до 46 (од 46 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8601 Одговор

Dejana
    Учесник

Poštovani,
    Koristila sam Logest kontraceptivne pilule godinu dana, prestala sam da ih uzimam 17. Marta, to je ujedno bila i poslednja pilula iz pakovanja, i dobila sam menstruaciju uredno. Suprug i ja smo imali odnose sa prekinutim snosajem i nismo koristili nikakvu dodatnu zastitu. Ovog meseca sam trebala da dobijem 17. ali nisam. Da napomenem, meni su uobicajeno menstruacije neredovne i imam bebu od 17 meseci, u prethodnoj trudnoci nisam imala nikakve simptome trudnoce osim izostanka menstruacije. Sada se pomalo cudno osecam, sinoc sam uradila test iz urina i bio je negativan. Da li postoji mogućnost da sam trudna opet i da li treba da ponovim test?

#8708 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Dejana,

za svaki slučaj ponovite test na trudnoću za nekoliko dana.

#8961 Одговор

Nadja

Zdravo,molim Vas hitno mi je potreban odgovor!
    Imala sam odnos sa deckom,4.dan menstruacije(koja inace traje 5 dana;dobijam na svakih 25 dana)
    Koristili smo kondom ali nisko videli da je pukao,pre nego sto je zeleo da ejakulira,izvadio je ali tek kada je ejakulirao videli smo da je kondom pukao i sperma se nalazila po mojoj vagini i deo je ja mislim usao u unutrasnjost…
    Da li posti sansa za trudnoc

#9068 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Nadja,

pročitajte tekst na našem sajtu:

Da li mogu da zatrudnim ako imam menstruaciju?

Гледање 43 чланка - 43 до 46 (од 46 укупно)
Одговор на: Mogucnost trudnoce
Ваши подаци:

Call Now Button
,