Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Mogucnost trudnoce

Почетак Forum Trudnoća Mogucnost trudnoce

Гледање 15 чланка (од 15 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #17206 Reply
    …d
    Гост

Poštovani,
    Ja od jula meseca imam cikluse ali se brinem da sam trudna to jest u julu sam dobila 15.7.a ciklus u junu mi je bio 13.6. U avgustu 21.8.,sledeći 22.9. Zatim 23.10., zatim 16.11.,16.12.,15.1. Nisu mi ciklusi bas redovni nikad ni bili. 30.7. Sam bila kod ginekologa i ona je uradila ultrazvuk preko stomaka i materice i isključila trudnoću ali ja se brinem da je bilo rano i da ništa nije mogla da vidi. Onda sam pre ciklusa u avgustu uradila betu hcg iz krvi i negativno je rezultat je <0,10miu/ml i nakon ciklusa u avgustu opet uradila betu hcg i opet negativno sa istim rezultatom. Nakon toga opet sam uradila betu hcg pre ciklusa u septembru i ipet je pokazalo negativno sa istim rezultatom i nakon toga dobila ciklus u septembru i opet nakog tog ciklusa uradila betu hcg iz krvi i opet pokazalo negatovno <0,10 miu/ml. Imam li razloga i dalje da sumnjam na trudnoću?

Гледање 15 чланка (од 15 укупно)
Одговор на: Mogucnost trudnoce
Ваши подаци:

Call Now Button