Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Mogucnost trudnoce

Почетак Forum Ginekologija Mogucnost trudnoce

Означено: 

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 8 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3696 Одговор

korisnik91
    Учесник

Postovani,
    Imao sam odnos sa devojkom i koristio kondom. Kada smo opet imali odno isto vece, takodje sam koristo kondom i kada sam osetio da sam pri vrhuncu probao sam da se suzdrzim sto sam i mislio ali sam ispustio malu kolicinu i polni organ je bio jos nekih 15 sekundi u vagini kada sam izvadio primetio sam kapljice beletecnosti koje koja je bila kao vodenog sastava. A pridom je vagina bila vrlo vlazna a i kondom sam proverio i nije pukao. Zanima me da li je moguce da se sperma spusti niz kondom i izadje kod korena penisa i da li je to mozda izzenskog polnog organa a da ona ne dozivi vrhunac. I da li je moguca trudnoca u ovakvom neko slucaju. Potreban mi je savet jer nismo devojka i ja dovoljno iskusni.

• Ова тема је промењена 8 месеци, 3 седмице раније од стране  korisnik91.
    #3712 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Šansa je mala. Ukoliko bude kasnila menstruacija ipak uradite test na trudnoću.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Mogucnost trudnoce
Ваши подаци:

,