Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Mogucnost trudnoce

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Mogucnost trudnoce

Означено: 

Гледање 85 чланка - 85 до 87 (од 87 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #12475 Reply
    Tijana
    Учесник

pozdrav… počela sam da pijem Diane-35 prvog dana menstruacije.. zanima me nakon koliko su djelotvorne? imala sam nezaštićene odnose odmah po završetku krvarenja, te me zanima da li je tableta djelovala tada.. hvala

#12596 Reply
    Sonja
    Гост

Postovani, pocela sam sa kontracepcijim Midiana I uskoro zavrsavam prvu kutiju( tacnije ostale su mi jos 4tabletice). Uzimala sam ih uvek izmedju 20-22h. Zakasnila sam samo jednom sa uzimanjem tabletice(uzela sam je u 6h ujutru). Sinoc sam imala nezasticen odnos, pa me interesuje da li imam razloga za brigu? Da li je potrebno da uzmem pilulu za dan posle ili samo da nastavim normalno sa kontracepcijom? Inace od kako sam krenula sa tableticama imam tackasta krvarenja, znam da je to faza navikavanja na kontracepciju ali da napomenem samo.

#13373 Reply
    Sandra
    Гост

Postovani, koristim yaz pilule malo vise od mjesec dana. Imala sam nezasticen odnos sa deckom i on je ejakulirao u mene. Interesuje me da li moze doci do nezeljene trudnoce? Hvala

Гледање 85 чланка - 85 до 87 (од 87 укупно)
Одговор на: Одговор #5261 на Mogucnost trudnoce
Ваши подаци:

Call Now Button