Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Mogucnost trudnoce???

Почетак Forum Ginekologija Mogucnost trudnoce???

Ова тема садржи 5 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 године, 2 месеци раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #1420 Одговор

tweety
    Учесник

Poštovani,
    Decko i ja imali smo odnos prvi dan plodnih dana, na pocetku 15 sek bez zastite te smo stavili kondom. Decko je svrsio u kondom, kasnije smo provjerili i kondom nije pukao i nije bio ostecen te je 100% svrsio u kondom. to je bio jedini odnos taj dan. Zatim smo imali odnos zadnji dan plodnih dana isto 15 sek bez zastite te smo stavili kondom i decko je svrsio u njega i kondom je bio ispravan. Nakon 2 sata opet smo imali odnos ali odmah sa zastitom. Zanima me postoji li mogucnost trudnoce i jesam li mozda trebala popiti tabletu za dan poslije, jer decko nije ejakulirao u mene niti ista. Menstruacija mi je uvijek bila redovita, no jedan period se javljala ranije i sada je vec duze vrijeme opet redovna. Zadnju sam imala 17.05. Menstruacija mi se javlja svakih 28-29 dana nekad kasni zbog stresa zbog obaveza, te traje 5 dana. Zabrinuta sam jer sam citala svakave stvari po formumima te sam se vama odlucila obratiti. Hvala.

#1428 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana,

ne bi trebalo da bude problema. Ipak ukoliko Vam menstruacija bude kasnila, uradite test na trudnoću.

#1456 Одговор

nune29991
    Учесник

Postovani ovog meseca menstruacija mi je kasnila tri dana ,cetvri dan sam dobila islo mi dva dana i treci malo braon iscedka.Imam grceve s tim sto ranije nisam skoro nikad imala sada su konstanti .Interesuje me koji razlog moze da bude pre nego sto stignem da odem na pregled ? Unapred hvala

#1502 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Najverovatnije hormonalni poremećaj. Zakažite pregled kod ginekologa.

#1515 Одговор

Mirko
    Учесник

imao sam nezasticen odnos sa devojkom 2 dan menstrualnog ciklusa, svrsio sam i ona je to odmah ispisala, i da li je ona trudna? Hvala.

#1516 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Ukoliko joj bude kasnila sledeća menstruacija neka uradi test na trudnoću.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
Одговор на: Mogucnost trudnoce???
Ваши подаци:

,