Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

negativan test

Почетак Forum Ginekologija negativan test

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 6 месеци раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4086 Одговор

MIrjana Mira
    Учесник

POstovani,
    Molim Vas za savet posto kod svog ginekologa imam zakazano tek za sledeci mesec.
    Menstruacija mi kasni zakljucno sa danasnjim danom 15 dana..test sam radila pre 2 dana i bio je negativan.Inace desavalo i ranije da mi kasni po 2 nedelje,ali to nije bilo vise od 3-4 puta i nikada ranije nisam imala bolove.Imam probadanje u desnom jajniku (koji je iz nekog razloga uvecan) kao i bol u donjem delu stomaka koji najvise podseca na blage kontrakcije..Inace sam nekada bila Vasa pacijentkinja dok se nisam preselila u drugi grad,pa me Vase misljenje jako zanima. Hvala 🙂

#4094 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana,

Ukoliko ranije niste imali takve bolove (ili se bolovi pojačavaju) -javite se ginekologu, ukoliko ne – sačekajte kada imate zakazano kod ginekologa.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: negativan test
Ваши подаци:

,