Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Odlaganje menstruacije kontracepcijom

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Odlaganje menstruacije kontracepcijom

Ова тема садржи 4 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Ana 2 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 5 (од 5 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8868 Одговор

Aleksandra996
    Учесник

Postovani,
    Do sada nisam nikad pila kontracepcijske tablete medjutim na more idem 21.07 a treba da dobijem u periodu 22.07-24.07 pa me zanima da li bih mogla u maju (tokom ove sad menstruacije ili posle/pre) da pocnem da pijem kontracepcijske tablete u cilju odlaganja menstruacije do dolaska sa mora?
    Ukoliko je ta metoda moguca, kada bi trebalo da pocnem da pijem te tablete?
    Takodje me zanima da li ove tablete kada odloze menstruaciju takodje odloze i predmenstrualne tegobe ili se tegobe mogu javiti? I da li je rizik piti tablete na ovaj nacin tj piti toliko dugo bez pauze?

Unapred hvala,
    Aleksandra

#8869 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Aleksandra,

pročitajte tekst na našem sajtu: https://www.palmoticeva.com/odlaganje-menstruacije/

#9136 Одговор

Anab90
    Учесник

Postovani,

Inace dobijam menstruaciju nedjeljom, na posljednjoj placebo tableti Yaz.Ovaj mjesec sam htjela da pomjerim menstruaciju samo za jedan dan, dakle popila sam sve ruzicaste tablete i jos jednu iz novog blistera, a potom presla na bijele pilule. Zanima me da li sam zasticena i dalje od trudnoce (pijem Yaz nekoliko godina bez pauze) i da li poslije pauze nastavljam redovno novi blister?
    Unaprijed hvala.

#9183 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Anabela,

zaštićeni ste ukoliko rednovno nastavite da pijete pilule iz novog blistera.

#10518 Одговор

Ana

Poštovani,

pijem Daylette 5 meseci i zanima me koja je procedura za odlaganje menstruacije? Naime, u peridou kada sam na odmoru treba da mi počne ciklus, pa me zanima da li nakon popijene poslednje aktivne tablete iz blistera treba da preskočim neaktivne, načnem novi blister i popijem iz njega onoliko aktivnih tableta koliko dana želim da odložim menstruaciju pa nakon toga da popijem neaktivne ili treba da popijem novi blister do kraja?

Hvala Vam unapred!

Гледање 1 чланака - 1 до 5 (од 5 укупно)
Одговор на: Odlaganje menstruacije kontracepcijom
Ваши подаци:

Call Now Button
,