Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Ostaci sperme na klitorisu, da li je moguca trudnoca ?

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Ostaci sperme na klitorisu, da li je moguca trudnoca ?

Ова тема садржи 0 одговора, има 1 глас и последњи пут је ажурирана од стране  ninasbg 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9309 Одговор

ninasbg
    Учесник

Postovani, imam ogroman problem. Veoma me je strah da sam zatrudnela na glup nacin. Naime, on je ejakulirao veoma daleko od mene, a nakon toga je svoje ruke obrisao maramicom. Nakon toga dodirivao me je u predelu klitorisa, nije siguran da li je dobro obrisao ruke. Brine me i cinjenica da spermatozoidi ipak mogu da opstanu na vazduhu i strah me je da je ipak moglo da se desi da dodje do unutra. Takodje, nevina sam, mada sam svesna da to ne znaci puno. Sutradan uvece sam popila Escapelle tabletu. Pet dana nakon uzimanja tablete sam malo prokrvarila. Inace odnos se desio tri dana nakon zavrsetka menstruacije, ciklus mi traje 5 dana, na svakih 28-30 dana, do sada su bili uredni. Planiram da uradim sve moguce testove da bih otklonila sumnju. Potrebno mi je vase misljenje. Hvala unapred na izdvojenom vremenu !

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
Одговор на: Ostaci sperme na klitorisu, da li je moguca trudnoca ?
Ваши подаци:

Call Now Button
,