Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Ovulacija

Почетак Forum Plodni dani Ovulacija

Означено: 

Ова тема садржи 6 одговора, има 6 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  LemonTree 1 месец, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2311 Одговор

ana Ceranic
    Учесник

Dobar dan,

Zanima me da li je moguce da su ciklusi redovni(svaki 29.dan) a da su ciklusi anovulativni?

Hvala!

#2314 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je.

#2590 Одговор

Saki

Postovani,

Imam neredovne menstruacije u poslednjih 3 meseca i malo duzi ciklus . Operisala sam tumor mozga menibgeom prosle godine . Obavila sve ginekoloske analize,papa test ,uz sve je ok . Radila hormonski status gde su svi hormoni ok samo je testosteron blago povisen .
    Zanima me sta preporucujete za regulisanje mog stanja i da naglasin da zelim trudnocu .
    Hvala unapred !

#2594 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Potrebno je da se javite ginekologu kako bi pogledao rezultate i prepisao lečenje (nije moguće ovim putem odgovoriti na Vaše pitanje).

#7329 Одговор

Katarina Spasic
    Учесник

Dobar dan. Imala sam spontani pobačaj 24 novemvra i kiretaza je uradjena. Krvarenje je trajalo do 30.novembra. Idalje nisam dobila prvu menstruaciju posle svega toga. Medjutim mene zanima da li je moguce sada u ovom periodu zatrudneti, da li su moduci plodni dani. Posto sam imala odnose sa deckom bez zastite. Hvala unapred na odgovoru!

#7342 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Katarina,

moguće je.

#10286 Одговор

LemonTree
    Учесник

Da li je preporučljivo (i uopšte moguće) ostati u drugom stanju nakon prestanka korišćenja Primolut Nor tableta za odlaganje menstruacije? Konkretno mislim na privi naredni ciklus nakon odložengo, da li je sigurno tad pokušati ili ipak napraviti pauzu?
    Hvala Vam unapred na odgovoru!
    Pozdrav

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
Одговор на: Ovulacija
Ваши подаци:

Call Now Button
,