Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

PCOS i braon iscedak

Почетак Forum Ginekologija PCOS i braon iscedak

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 5 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3717 Одговор

Dzordzina
    Participant

Poštovani,
    imam policisticne jajnike i menstruaciju dobijam uz pomoc tableta Primalutnor.
    Zbog PCOS imam poteškoće ostati u drugom stanju.
    Hormoni su E2-113.2, LH-7.9, FSH 4.81, PRL 156.1mIu/I i 7.34 ng/ml, progesteron 0.3. Nemam praćene simptome, mislim na akne, uvećanu težinu i maljavost.
    Prestala sam piti Primalut u novembru i zadnja menstruacija je bila 01.12. Pre pet dana mi se pojavio braon iscedak. Molim Vas recite mi o čemu se radi, pomislila sam i da sam trudna, uradila test koji je bio negativan. Hvala unapred.

#3720 Одговор

Braon iscedak je moguć kada dođe do hormonalnog poremećaja ili je moguć oko sredine ciklusa kada je ovulacija. Ukoliko ste zabrinuti javite se ginekologu.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: PCOS i braon iscedak
Ваши подаци:

,