Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

PCOS i braon iscedak

Почетак Forum Ginekologija PCOS i braon iscedak

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 8 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3717 Одговор

Dzordzina
    Учесник

Poštovani,
    imam policisticne jajnike i menstruaciju dobijam uz pomoc tableta Primalutnor.
    Zbog PCOS imam poteškoće ostati u drugom stanju.
    Hormoni su E2-113.2, LH-7.9, FSH 4.81, PRL 156.1mIu/I i 7.34 ng/ml, progesteron 0.3. Nemam praćene simptome, mislim na akne, uvećanu težinu i maljavost.
    Prestala sam piti Primalut u novembru i zadnja menstruacija je bila 01.12. Pre pet dana mi se pojavio braon iscedak. Molim Vas recite mi o čemu se radi, pomislila sam i da sam trudna, uradila test koji je bio negativan. Hvala unapred.

#3720 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Braon iscedak je moguć kada dođe do hormonalnog poremećaja ili je moguć oko sredine ciklusa kada je ovulacija. Ukoliko ste zabrinuti javite se ginekologu.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: PCOS i braon iscedak
Ваши подаци:

,