Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

PCOS i trudnoca

Почетак Forum Trudnoća PCOS i trudnoca

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 године, 7 месеци раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #1311 Одговор

Heks
    Учесник

17og Marta mi je ginekolog rekao kako svi moji simptomi vode ka tome da sam mozda PCOS pozitivna. Moji jajnici su normalne velicine i sve je uredno sem akni, sklonosti ka gojaznosti, dlacica, bolnih obilnih i neregularnih ciklusa i granicne hipertenzije pa mi je ginekolog rekao da prestanem sa koristenjem pilula kako bi mogla kroz mesec dana uraditi hormonalne nalaze da utvrdim dali imam PCOS il ne. Moj zadnji ciklus je bio 20og Marta, danas je 28mi April. Svesna sam toga da mi zna kasniti ciklus medjutim koristim pilule vec 5 godina i kad god sam napravila pauzu nije bilo vise od 7 dana kasnjenja. Nisam osoba koja puno spava, stavise se sama budim uvek u 6-7 ali u poslednje 2 sedmice jedva ustajem ujutru ili se budim popodne i cesto mi se spava, stalno sam gladna, i sad mi vec pocinje biti muka svaki dan i tesko varim. Prosle sedmice sam mislila da cu dobiti kako me poceo boleti jedan jajnik i kako su mi bradavice bile jako osetljive i bolne, al samo bradavice. Medjutim jajnik je prestao boleti kroz dan a bradavice tek juce. U poslednjih mesec dana posto sam bila uverena da imam PCOS i da ne mogu ostati trudna tako lako sam s momkom cesto imala odnose bez ikakvih zastita i opreza sa nasih strana, skoro svaki dan vise puta dnevno. I sad ne znam dal je uopste moguce da sam ostala u drugom stanju?

#1322 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Poštovana,
    Što se tiče trudnoće ona je moguća. Najlakše je uraditi test iz krvi ili urina kako bi odagnali svu sumnju.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: PCOS i trudnoca
Ваши подаци:

,