Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Pilula escapelle?

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pilula escapelle?

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 34 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4072 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Ne možemo znati da li je pilula delovala ili ne. Uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon odnosa kao što je napisano u uputstvu.

#4120 Reply
    Katarina
    Учесник

Postovani. Ja i moj partner smo imali odnos i kondom je pukao. Prestali smo odmah i nije bilo ejakulacije. Trebalo bih da dobijem sledece nedelje.Planiram da kupim pilulu za dan posle za svaki slucaj. Da li treba da se brinem da li sam trudna posle te pilule?

#4124 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Šansa je veoma mala.

#4158 Reply
    Ljuba Arsenijević
    Учесник

Postovani koje su sanse da devojka zatrudni ako je proslo dva dana od ovulacije,a imali smo seks bez kondoma neka dva minuta i onda ga stavili
    Koje su sanse da zatrudni od predejakulacije

#4169 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Šansa postoji. Ukoliko bude kasnio ciklus, uradite test na trudnoću.

#4233 Reply
    Sanja Pavlovic
    Учесник

Postovani, zadnju menstruaciju sam imala 25 aprila, a nezasticeni seksualni odnos 29 aprila, pilulu escapelle popila sam popila 30 aprila, a nakon nje prokrvarila 5 maja, krvarenje je trajalo cetiri dana nije bilo obimno, mada su mi i menstruacije takve, znaci bilo je kao moja klasicna menstruacija, danas 18 maja sam primetila svetao roze trag na papiru, da li sada da ocekujem ciklus ili je to pak ovulatorno krvarenje!? Bas sam zabrinuta inace imam dvoje dece

#4251 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Uradite test najranije 2 nedelje nakon odsnosa kako bi isključili trudnoću.

#4351 Reply
    Vana
    Учесник

Poštovani,

Imala sam nezaštićen seks sa partnerom. Sat vremena poslije toga popila sam escapelle tabletu, jer nije siguran da li je u mene ili nije. Koje su šanse za trudnoću?

#4352 Reply
    Izgubljen Slučaj
    Учесник

Postovani,
    Imala sam nezasticen odnos 6 Maja, inace je to bio 21 dan, menstruacija mi je uglavnom redovna na 30 dana. Popila sam odmah tabletu escapelle posle odnosa jer verenik nije bio siguran da li je ejakulirao. Nisam imala nikakvih simptoma i dobila sam menstruaciju na vreme 16 Maja tj. 31og dana..trajala mi je normalno kao i uvek oko 5-6 dana..Nakon toga trebala sam da dobijem oko 14 Juna ali mi kasni evo vec 12 dana.. Da li je moguce da tableta nije delovala, ili je to mozda poremecaj zbog tablete?

#4354 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

@Vana – šanse su male. Ukoliko ne dobijete mensturaciju za 3 nedelje uradite test na trudnoću.

@Izgubljen Slučaj – Najjednostavnije da proverite je da uradite test na trunoću.

#4371 Reply
    Snezana Dasic
    Учесник

Postovani,
    11.6.prilikom odnosa sa deckom pukao nam je kondom tako da je, izvinjavam se na izrazu, vecinom svrsio u rodnicu. Dva sata nakon odnosa popila sam escapelle i 16.6. dobila menstruaciju koja je trajala 3-4 dana a obicno mi traje 7-8 dana.Posle menstruacije a i pre nismo imali odnos koji bi bio rizican. Inace prethodna menstruacija mi je bila 2.6. Interesuje me da li to znaci da je tableta delovala ili postoji mogucnost da sam trudna?

#4380 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

@Snezana Dasic – ukoliko sumnjate – najjednostavnije je da uradite test na trudnoću.

#4450 Reply
    Djsdjsdjs
    Учесник

Postovani, imao sam odnos sa partnerkom sa kondomom i kad sam svrsio shvatili smo da je kondom pukao i to joj je bio drugi dan menstruacije, popila je escapelle tabletu posle 15h, kolike su šanse za trudnoću?

#4464 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Male.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 34 укупно)
Одговор на: Pilula escapelle?
Ваши подаци:

Call Now Button
,