Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Pilula escapelle?

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pilula escapelle?

Гледање 29 чланака - 29 до 34 (од 34 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4579 Reply
    malisaa24
    Учесник

Poštovani,
    Imam sledeci problem. Naime, imala sam nezasticen odnos pri cemu je doslo do ejakulacije, prekid je bio pre snosaja, ali nismo sto posto sigurni da neka kap nije zavrsila u meni. To se desilo pre otprilike 12 sati, i i dalje se dvoumim da li da kupim escapelle pilulu zbog neželjenih efekata koje donosi sa sobom. Osim toga, imam smanjen rad štitne zlezde, zbog cega pijem hormone, lek se zove letrox, a takodje imam i sindrom iritabilnog creva i vrlo osetljiv želudac, pa me interesuje da li bi se neželjeni efekti pogoršali u mom slucaju zbog ovih problema koje vec imam? I da li uopste ima potrebe da pijem tabletu. Sinoc je bio 12ti dan ciklusa.
    Hvala unapred

#4588 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Модератор

Ukoliko hoćete da smanjite verovatnoću za neželjenu trudnoću – uzmite pilulu.

#4651 Reply
    Nedaa
    Гост

Postovani,evo ovako ja i moj decko nismo imali seks,vec je on “svrsio” po ruci njegovoj… obrisao je ruke i posle mozda 3-4 minut mi je zavukao prste u vaginu… meni je to bilo 1 dan posle zavrsetka menstruacije.. on se ne seca tacko da li je imao spermu po prstima i dali je dobro obrisao.. za svaki slucaj posle 17h sam popila tabletu escapelle i imala sam mucninu i boleo me stomak to vece… posle je sve bilo ok do juce .. juce sam dobila ali mnogo pre (6 dana posle zavrsetka predhodne menstruacije).. trebala sam dobiti 6-7 septembar ja sam 21avgusta.. boja je malo cudna braonkasto crna.. pa me zanima jel ima razlog za strah ili ne ?
    Hvala u napred na odgovoru…

#4693 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Модератор

Moguće je da dođe do poremećaja ciklusa usled escapelle tablete.

#5046 Reply
    Student BG
    Учесник

Nezasticen odnos je bio 15.11, s tim da su mi po pravilu bili plodni dani tabletu sam popila 16.11 proslo je malo vise od 24 sata, popila sam je da bih ja bila sigurna ali se desilo da nakon uzimanja tablete tacno 25 min dobila dijareju , uplasila sam se da nije delovala jer sam tako procitala ..
    E sad meni se posle toga javila mucnina i vrtoglavica cak sam imala i ukus tablete u ustima gorak .. da li je tableta ipak delovala i dijareja nije poremetila dejstvo tj da je nisam izbacila ? Ovulacija bi trebala sutra da sledi .. tako da sam je uzela pre ovulacije..2

#5052 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Модератор

Ne znamo da li je delovala, ali u tom periodu je jako mala verovatnoća trudnoće.

Гледање 29 чланака - 29 до 34 (од 34 укупно)
Одговор на: Pilula escapelle?
Ваши подаци:

Call Now Button