Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Pilula za dan posle

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pilula za dan posle

Ова тема садржи 2 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Jelena Cakic 23 сати, 13 минута раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8667 Одговор

Aleks

Zdravo. Imam pitanje vezano za pilulu za dan posle. Popila sam je pre 5 dana,i danas dobila krvarenje, blago I braonkasto, menstruaciju bi trebalo da dobijem tek za dve nedelje. Zanima me zbog cega se tacno javlja to krvarenje izmedju,I kako se onda kasnije moze javii menstruacija ukoliko je escapella sprecila sa se javi ovulacija? Kako uopste to funkcionise? I ako se javlja to blago krvarenje,da li je to znak da je pilula delovala,ili nema veze sa tim?
    Unapred hvala

#8707 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Aleks,

nije moguće znati da li je pilula delovala ili ne. Savetuje se da uradite test 3 nedelje nakon popijene pilule za svaki slučaj. Sto se tiče ostalog dela Vašeg pitanja, bojima se da je odgovor suviše opširan za ovaj forum.

#9006 Одговор

Jelena Cakic
    Учесник

Dobar dan! Imam pitanje vezano za Escapelle pilulu za dan posle. Naime, imala sam nezasticeni odnos (noc izmedju 12.i 13.maja) kad su mi bili neplodni dani po kalendaru. Jer je poslednja menstruacija bila 2.-6.maja. Iako nije bilo ejakulacije u meni, iz straha sam popila Escapelle 13.maja popodne.
    Medjutim, juce 18.maja sam imala dva nezasticena odnosa a pritom takodje nije decko ejakulirao u meni. Pa je moje pitanje, da li smem da popijem jos jednu pilulu, jer je proslo nesto malo vise od 24h a plodni su dani.
    Inace, danas se pojavilo i oskudno krvarenje,dakle nedelju dana od popijene pilule.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
Одговор на: Pilula za dan posle
Ваши подаци:

Call Now Button
,